» Poradna » Programy

Poslední aktualizace Avastu Vs Overwatch

Dobrý den, včera jsem stáhnul poslední aktualizaci Avastu a mám problém s herním klientem Battlenet od firmy Blizzard.Po nainstalování této zázračné aktualizace, se mi klient spustí, ale pokud chci zapnout hru Overwatch( na ostatních jsem to ještě netestoval) tak mi hra nabíhá strašně pomalu a pokud se chci připojit do online zápasu ( padá mi elo jako prase) tak mě to vykopne.Po vypnutí Avastu, všechno šlape jako hodinky, vadí mi že mám placenou verzi a nechci zatím měnit.Dík za každou smyslu plnou radu, rady tipu odinstaluj Avast mi ani nepiště, díky.

Odpovědi na otázku

No jediný řešení je dát si OW do výjimek, ale tím si uděláš díru. On Avast nikdy nebyl nejostřejší pastelka v penále.

Díky za odpovědi,ale v tom bordelu nemůžu ani vyjímky najít - popíšeš mi kde to je?Jsem lama v Avastu :D

Běž na web avastu, tam mají manuál (když už ty sám jsi manuál...).

Otvoriť užívateľské rozhranie Avast - Nastavenia - Všeobecné - Výnimky. Tam zadáš cestu, kde je klient uložený - Pridať.Tiež si nastav Herný režim v rozhraní - Výkon - Herný režim - a pridáš hru. Na zubatom koliesku si nastavíš, čo má a nemá Avast robiť. Od pozastavenia aktualizácií, prepnutia na vysoký výkon, nastavenia vysokej priority pre hry až po to, že Avast nebude otravovať rôznymi hláseniami, vlastnými aktualizáciami....

Vykasli se na antivirak pri hrani ho vypni a kdyz skoncis tak ho zase zapni a dej zkontrolovat tento pocitac.

Máš Windows 10 , tak už antivir máš. Na nějaký antivir se vykašli, akorát ti znefunkční systém do nepoužitelného stavu (s ohledem na to, co teď Microsoft s desítkama dělá je to fakt riziko s každou aktualizací (jak už antiviru, tak systému) ) .