» Poradna » Windows (a jiné OS)

Posl. krok obnovy Windovs XP z CD RecoverySystem v NB Acer Aspire One ZG5 (SSD)

Dobrý den,kvůli vadnému displeji mám k tomuto NB připojený externí monitor typu AVG. Obnovil jsem Win XP ze dvou přiložených CD, ale posledním krokem po dokončení recovery systému byl dialog: "Nastavení zobrazení- Pro vylepšení rozlišení prvků na obrazovce systém Windows automaticky upraví rozlišení obrazovky" - a s tlačítkem OK. Po potvrzení mi však externí monitor zhasne a už nevím co probíhá a co odklikat. Zkoušel jsem poslepu Enter atd. atd. Nedokončil jsem to. Nepomohlo ani přes F8 nouzák ani jiné funkce v F8. Nemáte někdo přesný postup anebo screen? Děkuji

Odpovědi na otázku

Opravuji: monitor typu VGA nikoli AVG.