» Poradna » Windows (a jiné OS)

Poškození při kopírování souboru

Pokud kopíruji soubory přes USB a podaří se mi přerušit spojení třeba tím, že nechtěně potáhnu za kabel, je možnost, že by byl poškozen výchozí soubor, anebo se to dotkne jen cílového?

Odpovědi na otázku

Prečo by aj zdrojový mal byť poškodený, keď sa z neho len číta?

Děkuju. Kopíroval jsem si fotky z disku, kde je mám provizorně na kartu foťáku přes kabel a drbnul jsem do usbčka takže se přerušilo spojení a vyhodilo mi to chybovou hlášku. Jenže ta byla natolik vágní, že jsem nepostřehl co vlastně bylo poškozeno.

Pôvodný súbor sa nepoškodí, môžete si to aj otestovať.

Dotaz jak na besídce zvláštní školky

Vítej v klubu.

n.e.m.o.h.o.u.c.i pise len overene informacie z vlastnej skusenosti takze zvláštní školku" urcite absolvoval.