Poškozená microSD karta

Dobrý den, nechtěně se mi povedlo mechanicky poškodit mou microSD kartu a vyštípnout z ní malinký kousíček. Když kartu vložím do PC nebo mobilu, tak je absolutně mrtvá. Chci se zeptat, zda se nějakým způsobem z ní dají vytáhnout ještě data či nikoli.

Odpovědi na otázku

Jak můžeš ulomit kus karty? To snad ne... Každopádně doma s tím neuděláš nic a pokud jsi ochoten zaplatit několik tisíc až desítek tisíc, tak možná specializované firmy s tím něco svedou, ovšem za předpokladu, že není ulomen přímo kus paměťového čipu.

Podle návodu na netu jsem chtěl přilepit chip ze simky na micro kartu abych mohl mít dual sim a zároveň v mobilu sd kartu. Bohužel to nešlo do telefonu strčit a když jsem se pok7sil přilepený čip odstranit, tak jsem řízl do karty a kousek na boku ji uřízl.

Gratuluji

:D :D :D :D čip zo simkarty na sd kartu aby bol dual sim? prosím, daj sem link na ten návod :Dalebo to myslíš tak, že máš druhý slot na simkartu zdielaný s sdkartou? s takým mobilom som sa ešte nestretol. čo to je zač?

jsou hybridní dvousimkové telefony, jeden slot mají čistě na sim, druhý buď na sim nebo na microsd

nehovorím, že nie sú, len som sa osobne s takým telefónom ešte nestretol, preto sa pýtam, čo to má zač.

Např. MOTO X Pure má slot na dvě SIM karty + SD kartu

Ano přesně : BUĎ na sim, NEBO na micro sd ale né dohromady!!!!!

to jsi čekal že když to tam nejde strčit neslepené protože se to nevejde, tal potom co celkovou tloušťku ještě navýšíš o lepidlo, tak se to už vejde? :D

A to děláš se SD, na které máš důležitá data? A nemáš je zálohovaná? To snad ne...

"...tak jsem řízl do karty a kousek na boku ji uřízl." Chybějící část nějak dolep , aby šířka karty odpovídala originálu. Pokud si nezaťal do živého.

Do živého jsem právě kousek řízl. A návod zde: https://m.youtube.com/watch a je jich tam víc než pouze jeden, proto jsem tomu věřil.

Pockej, pockej. Ty sis hral s sd kartou, brousil ji, patlal na ni lepidlo a nalepoval na ni cip simkarty aniz bys zalohoval data, ktera na te sd karte mas? Tady pomuze asi fakt jen nejaka specializovana firma (viz. vyse).. aspon mas ponauceni do budoucna - zalohovat, zalohovat, zalohovat....

Hezky, SD zahodit (mohl by jsi postnout foto, jak dopadla) a příště dělat něco takového jen v případě, že máš nějaké zkušenosti. V tom videu je něco o zručném / kvalifikovaném technikovi - jsi takový? Já jako modelář (žel. H0) ti mohu sdělit, že menší věci se opracovávají hůře, než v dílně 1:1, vše vypadá snadno, ale není a urveš cokoliv ani nevíš jak.

Jo, ten návod funguje, ale musí se to dělat pečlivě a opatrně. Každopádně se to ale zásadně nedělá s kartou, na které jsou data...