» Poradna » Počítačové sítě

Porucha přenosu data a času na monitoru.

po instalaci windovs 10 mám problémy s přenosem data a času na monitor. Obojí funguje pouze pokud na PC pracuji. Jakmile od PC odejdu,i když je zapnutý,asi po 10 min.se zastaví čas a poté jej musím upravit. V čem je závada?Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

trosku nechapu ten dotaz. Cas jako ve windows, nebo na monitoru jako externi hodiny co nemaji s PC nic spolecneho?

Monitor si neumí pamatovat čas, zobrazuje to, co do něj v každém okamžiku počítač pouští. Takže pokud ti zobrazuje zastavený čas, tak jen proto, že čas nejde v počítači. S monitorem to nemá nic společného.