» Poradna » Mobily

Poraďte jaký telefon si pořídit - ze seznamu.

Dobrý den, mám dilema s výběrem telefonu a rozhoduji se mezi těmihle ( na velikost telefonu nezáleží ale nota 3 bych nekupoval). Apple mám rád ale na druhou stranu je to až moc drahé. Prosím o radu jaký z těchto telefonů se vyplatí a jaké zkušenosti máte se značkami.Děkuji předem za rady.

Odpovědi na otázku

nuz... a kde je ten zoznam smartfonov z ktoreho ti maju chlapi poradit ? :PHuawei znacka sice stale rastie a stava sa viac popularnou, ale ja osobne by som sa Ciny velmi bal :) neveril by som im... :) uz som pocul o prasknutych LCD u Huawei tu a tam... :)Radsej nejaku tu HTC overene kvalitne znacky... HTC co by jeden z prvych smartphonov na trhu (dokonca tu boli skor, nez nejaky ten Apple s ich trapnym iPhone)... Ak by si chcel predsa len investovat do Ciny, tak to radsej do nejakeho Samsungu (napriklad Samsung Galaxy S3 Mini - podla mojho nazoru malicky, prakticky, vykonny)... Tiez nepises, na co vsetko chces smartphone vyuzivat, ci iba na pisanie SMS a na telefonovanie (cim mnejsi, tym lepsi) alebo ci aj na nejaky ten Email, nedajboze hry, Facebook alebo ine socialne siete... kde je zase lepsie mat troska vatsi display (namiesto spominaneho Samsung Galaxy S3 Mini, v tom pripade vezmi verziu bez toho "Mini" alebo novsi model... je to na tebe)... poskytol si velmi malo informacii... nik ti neporadi jak by si si ty predstavoval...

aha sorry, tvoj dotaz sice neobsahoval "zoznam" ale hned si si odpovedal http linkou, co je vlastne zoznam tvojich vybratych smartfonov ;) sorry, ale nevsimol som si :) z uvedenych telefonov ti ja osobne tiez neviem poradit... neviem co chces... to vies bohuzial iba ty... na co bude telefon vyuzivat a teda ci na zaklade toho potrebujes dobru bateriu napriklad (ak vela cestujes a potrebujes mat telefon vzdy nabity bez toho aby si hral hry napriklad)... alebo na co to potrebujes vlastne... jedna sa ti o cenu ? ci nepozeras na cenu ? pretoze v tvojom vybere mas aj v poslednej rade telefon za 18tis. Kc :) to uz za tie prachy by som zvolil nieco uplne ineho... na zaklade potrieb, ktore by som si napisal na papierik ako prioritne a na zaklade ktorych by som si odfitrloval pozadovane kvalitne znacky + sumu za pristroj a tak by som si vyberal... nie ze si vyberem so zavretymi ocami (bez urazky) prstom zopar modelov a potom sa opytam ze - " babo raď " :)

z toho seznamu by se mi zamlouvala ta Xperia - odolnost proti vodě je fajn, na druhém místě pak Galaxy Alfa.

"osobne by som sa Ciny velmi bal"Dneska je čína praktick všechno - i iPhone je čína... "Ak by si chcel predsa len investovat do Ciny, tak to radsej do nejakeho Samsungu"Samsung je korejský

Kolik vláken se chystáš ještě založit o věci,která pouze otravuje život?

Osobně bych se přiklonil k Sony Xperia Z3 Compact - je malá, relativně odolná (vodotěsnosti úplně nevěř), výkonná, solidní výdrž na akumulátor, a protože patří ke špičce, tak ji podporu zaříznou odhadem až někdy v roce 2016. Samsung bych kupoval jedině s tím, že si na něj nahraješ Cyanogen Mod.

Bych volil LG G3, stojí rozumný peníze a má všechno co potřebuju... Ještě by se mi líbilo Dual SIM , ale to už je snad na cestě :)

Jednoznačně Z3 compact.

Řekl bych, že ideální telefon v poměru cena výkon je Huawei Ascend P7. Kvalitní zpracování, vysoký výkon, Full HD displej, LTE, 2GB RAM i kvalitní foťák. Co více si přát? Za 10k je to výborný kousek ;)