» Poradna » Programy

?PORADÍTE?

VÍM,ŽE JE V PORADNĚ NA TOTO TÉMA DOST REAKCÍ,ALE VESMĚS OBECNÉ VĚCI.SPÍŠ BYCH BRAL OSOBNÍ ZKUŠENOSTI.PORADÍTE TEDA?UMAX ASTRAPIX 560,2M CCD, 8MB (možnost SD karty), USB,TFT http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp ASTRAPIX 530,2M CMOS, 8MB (možnost SD karty),USB http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp ASTRAPIX 630,3M CCD,AF, 16MB (možnost SD karty),USB http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp Coolpix 2000, 2.0mil. pixelů http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp 223, 2.0mil. bodů http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp POWERSHOT A300 kompakt 3 mil. pixelu http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp C-220,CCD 2mil, + STATIV VELBON http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp jsou v ceně do 8.000,-CZK bez DPH (3.000 - 7500).Osobně je mi sympatický ASTRAPIX 630 , MINOLTA Dimage 223 a CANON Powershot A300.Vím,že ani jeden z těchto "přístrojů" není zrovna na extra focení ,ale na rodinné použití by snad mohl stačit kterýkoliv z nich?jedná se mi o archivaci na CD-R / RW a některé snímky na papír 9x13 cm (10x15 ?).Jde mi o to jak velký je mezi nimi rozdíl co do poměru cena / výkon / vybavení.Astrapix 630 má 3mpx a s cenou 5.000,- bez DPH je velmi sympatický.Co ale třeba Dimage 223 , 2mpx s cenou 6500,- nebo Powershot A300 3mpx s cenou 6500,- ??? Má cenu si připlatit za lepší "značku" ?? to právě potřebuju vědět.Pokud bych koupil Umax za ušetřený peníz mohu dokoupit pam.kartu nebo sadu baterek apod.Tak co Vy na to , lidi ?? Dík za reakce

Odpovědi na otázku

Já bych v Tvém případě asi šel do té Minolty Dimage 223, Sice má jenom 2 mil bodů, ale to pro menší fotky celkem dostačuje. Ale hlavně oproti těm dvěma dalším "vyvoleným" má optický zoom a to bych teda preferoval. Určitě není špatný i ten Olympus, který nepreferuješ asi kvůli ceně. Obecně bych volil raději foťák od standardních výrobců foťáků a ne od výrobců PC příslušenství.

Ona ta Minolta je i vzhledově "prima".Teda mně se líbí.Akorát ,jak narážíš,není to od výrobce foťáků... Myslím si ale,že obecně Minolta jako firma je "relativně" dost na úrovni ,ne ?

Bunďo, chceš říct, že Minolta není výrobce foťáků???

Hele PRDE , nic tím říst nechci Vím,že minolta dělá foťáky,ale dle mého spíš ty dražší ( klasiky myslím) a s dig. nemám zkušenost ,a proto se ptám. Hodíš do placu taky názor nebo jen štengruješ ??

Řekl bych, že Minolta patří mezi čtyřku nejvýznamnějších výrobců foťáků (vedle Nikonu, Olympusu a Canonu), samozřejmě vč. klasických. Možná je známější z výroby jednookých zrcadlovek,ale dělala a dělá i řadu klasických kompaktů. Tihle výrobci mají výrobu foťáku zažitou, tím myslím, že ví něco o ergonomii ovládání, konstrukci objektivů, apod. Že prostě jenom nesplácají objektiv (koupený od jiného výrobce) se snímačem a LCD panelem.

Dík za reakce,mně se ta Minolta fakt líbí.Akorát to rozlišení - no, na 9x13 to stačit bude!Ahoj a dik

No na Tvém místě bych si vzal dost dlouhý provaz,vyhlídnul si nějaký pěkně rostlý strom a šel si to tam hodit,protože jsi pěkně v prdeli,když máš jen na takové sračky a ne na nějaké pořádné dělo!!!!!

Hodit si to můžeš leda Ty , protože očividně máš IQ mojich bot.A to jim ještě křivdím

"mojich"je nespisovný tvar 2.pádu zájmena "mé".Nejdřív se douč mateřský jazyk a pak se pouštěj do debaty,ty nedovzdělaný polointeligente!

 jsi opravdu legrační.S tím jak trváš na používání spisovných slov jsi mne dostal !Nedovzdělaný možná jsem,polointeligent možná také,ale Ty jsi opravdu legrační !   A koupím si co budu chtít.Ty si kup třeba zrcadlovku za 50 , 80 nebo i 100 tisíc - Tvoje věc.( nebo "Tvá" ? )  . Hoď se rybám ,člověče , je mi Tě líto ....

Ale,ale paneček se nám nějak naštval!Raději se moc nerozčiluj,nebo zítra ty psychotesty neuděláš,prde!

  ale rybám se stejně hoď , hubeňoure ! P.S. Neboj , ty testy tak jak tak neudělám.

Tak aspoň zůstaneš s námi a nebudeme se muset loučit....................

Ať to dopadne tak,nebo onak,obě dvě možnosti budou dobré.

Ty hovne,já myslel,že se mně rád zbavíš ! P.S. Stejně by Ti ( Vám ) nakonec bylo ( bude ) smutno .... mně teda jo

Nemyslim ze vyhlídnul by bylo spisovny

Ty máš asi malý péro co ty blbe? Co to je za debilní kecy, takovýdleho magora bych mel dostat do pracek...

Chlapi,chlapi Myslím, že jste magoři oba dva, když se od debaty k digitechnice dostanete k takovému rozhovoru, jak jste předvedli. Předejte si adresy a rozdejte si to někde jinde - inteligenti. Ahoj a uklidněte se - je třeba zůstat nad věcí.

Koukám že se nám PRG zase projevil v plné síle.