» Poradna » Ostatní

Poptávka po rainbow tables pro md5

Zdravím,potřeboval bych od někoho sehant rainbow tables pro md5. Ke stažení přes torrenta je zde: http://www.freerainbowtables.com/index-rainbowtables-table... to druhá od shora.mixalpha-numeric (abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ01234567 89)1-7 znaků - 19GBNemá to někdo na DVD? Samozdřejmě se peněžně vyrovnáme.Díky

Odpovědi na otázku

Ani nikdo, kdo by to byl schopný za nějaký peníz stáhnout a poslat poštou? Mě torrent nejde.Díky