» Poradna » Web a internet

Pomuze nekdo pres TeamV.ci osobne nastavit vdsl modem pro stahovani pres utorre

Dobry nde pomuze nekdo nastvit vdsl modem pres TeamViewer 10 ci osobne jsem z Pardubic abych mohl stahovat pres utorrent mode me to blokuje tak na pul dekuji Tomáš

Odpovědi na otázku

Stejne nebudes mit verejnou IP a konfigurujes to zbytecne...BTW: Posli mi kilo a mrknu na to, proc bych to mel delat zdarma?

to je jasny ze to nikdo zadarmo delat nebude

Joint007 na verejnou ip je ISATAP teredo a je ve windowsech uz davno

Na verejnou IP ti nic ve Windows nepomuze a teredo muai mit obe strany. I tak se k mnoha peerum nepripojis.

Co byste tam chtěl nastavovat? Torrentový klient není nic jiného než jakýkoli jiný program pro přesuny dat po Internetu. Někdy je v ADSL/VDSL modemech (ony to jsou spíše routery) zapnut jakýsi firewall, tak to zkuste vypnout a podívejte se zda není nějaké omezení v překladu adres (NAT - Network Adress Translating). Používám už řadu let klienta μtorrent a pár věcí jsem si nastavil v něm. Konfigurovat ADSL a před asi dvěma lety VDSL modem/router jsem nijak nemusel. Ono dloubat se v nastavení VDSL je už dost komplikovaná záležitost buď pro opravdové znalce nebo masochisty. V manuálu zabírají možnosti konfigurace přes devadesát stran.