Pomôžte s výberom Monitora

Dobrý deň.Pomôžte vybrať monitor tak do 1000€Páči sa mi http://www.alza.sk/34-lg-34um95-p-ultrawide-... , alebo http://www.alza.sk/27-asus-rog-swift-pg278q-... Tak mal by byť na hry a chcem pritom veľkú plochu.

Odpovědi na otázku

na akej tlačiarni tlačíš peniaze?

Cannon :D

robíš si prču, alebo nemáš kam dávať peniaze? Podľa mňa je na hry 34" 21:9 hlúposť aj keď 5Mpix je fajn, ale uršite sa na neho nebudeš pozerať z 60cm. Ale som zvedavý na rady (v LCD IPS PLS sa nevyznám)

Nie, netlačím peniaze na Canon-ke!!! Chcem veľký monitor, mam 23 a zdá sa mi byť malý.

prču som myslel otázku ohľadom LCD ako takú. Mmt, nie si závislý?

to je přesný, na 24" mohu mít dvě různé kraviny vedle sebe a na té široké může mít dokonce 4 hovadiny a vybírat si z nich

Za ně to LG. Je to IPS, je větší a má vyšší rozlišení. Ten Asus je TN a je dělaný více na hry. Má vyšší frekvenci a G-sync. Což využiješ jen s grafikou od Nvidie a hlavně s hodně výkonnou. To vyšší rozlišení si žádá více výkonu (to platí pro oba). A 120fps na tom rozlišení vykouzlí málokterá grafika.

Mam tuto grafiku Gigabyte GV-N78TOC-3GD, ale asi bude potreba SLI.

Zkus a uvidíš. Většinu méně náročných her to nejspíš zvládne, ale vše určitě ne.