» Poradna » Web a internet

Pomoc s webem

Ahoj,potřeboval bych vědět, v čem je udělán ten loading.Výpis jakoby konzole na http://fbi.overkillsoftware.com/ (udělá se to pouze jednou se mi zdá).V čem je to uděláno + jaké by byli další možnosti :D Děkuji předem!Hlavně, jestli je něco, v čem by šlo udělat něco takového, ale hlavně s vstupem od uživatele a reagování na něj.

Odpovědi na otázku

Buď si tu hru můžeš sám napsat js nebo php, ale dle tvé otázky nepředpokládám, že jsi toho schopen. Takže bych doporučil 2. možnost:Linuxový server (pomocí dockeru(http://docs.docker.com/linux/started/) si klidně uděláš celý sandbox)+ gotty (https://github.com/yudai/gotty)Abych to zhrnul:1. Vytvoříš hru (pokud opravdu chceš interakci)2. Vytvoříš to doopravdy a zavřeš do dockeru a sdílíš přes gotty

Tak, s PHP a JS mám trošku zkušenost. Ale jde mi o to, aby se nestáhla cela appka jako webovka v JS a vše probýhalo na PC uživatele. Ale aby uživatel něco zadal, a odpověď se mu zobrazila na webovce v podobě textu BEZ RELOADU STRÁNKY. Toto bych potřeboval. Nejlépe, aby to poté umělo komunikovat s databází. Toť vše, ale přez ten Linuxový server a gotty by to šlo?

Jestli ti jde o výpis textu a interakci s aplikací pomocí server-side scriptu, tak to ti moc nepomůžu, ale jestli chceš aby uživatel interagoval s linuxovými programy jako na to odkazu, tak potom bych spíše doporučil ten docker s gotty.

Mě jde o něco jako je HackRun, jestli znáš, ale aby to bylo z webové stránky.

Já osobně bych to dělal přes ten docker s gotty, ale dělej to podle toho co ti jde líp, jestli programování hry, nebo administrace a srandičky na linuxu. (výhodou toho linuxu je, že máš mnohm více možností a je to asi taky rychlejší na vytvoření)

Tak s linuxem mám nulové zkušenosti. Najdu na itnetworku něco o tom jak na to? nebo čistě anglické zdroje? Popříklad tak link by se hodil. Díky