» Poradna » Ostatní

Pomoc s outlastem

zdravím stáhl jsem si utlast a když si ho spustím tak já mám televizy a mě to napíše tento rwžim rozhraní není podporován víte co s tím? :(

Odpovědi na otázku

Je to pravá verzia ?

jak to poznám? :)

mám to stažené z nosteam.ro

Môže to byť tím ... inak máš 64bit os ?

jistě že

hahaha, a co jako čekáš?

64 bit systém jako nerozjede outlast jo?

spusti to na monitore, nastav rozlíšenie aké má telka a potom to spusť na nej. pravdepodobne sa to snažíš spustiť vo väčšom rozlíšení než telka zvládne

a to jak nastavím pro tu hru to rozlišení? :)

žeby si ju spustil a v options?? snáď to nie je tvoja prvá hra v živote

není ale mě se načítají obrázky na začítku v okně a posledí tam je red barrel a pak se to vypne a spustí se hra ale pak bum nepodporovaný režim a je tam jen písnička

aj keď máš tv odpojenú a spúšťaš to na monitore? skús spraviť odkaz a pridaj parametre, prípadne cez steam, ak to tam máš-w 1280 -h 720 prípadne -w 1920 -h 1080 prípadne skúšaj rozlíšenia ktoré podporuje telka.

no já to nepřepojuju na monitor já to prostě mám jen na tv

vrvaím, nastav parametre pri spustení. hra má asi defaultne nastavené rozlíšenie, ktoré tvoja telka nie je schopná zobraziť a preto ti to vypisuje. vytvor si odkaz, daj vlastnosti, ako je cesta k exe súboru, za to to pridaj a malo by to fungovať. ak nie tak bude treba zmeniť nastavenia v registroch.

jaký odkaz?

tak zástupca. nemáš ho už aj na ploche? cez čo spúšťaš aplikácie z plochy, to sa volá odkaz, zástupca, shortcut.máš tam záložku odkaz, prvé pole je cieľ a vbyzerá nejako takto"D:\Outlast\outlast.exe" uprav ho na "D:\Outlast\outlast.exe -w 1920 -h 1080"musí to byť v úvodzovkách. ináč len pre kontrolu. čo máš za pc? procesor, grafika, ram, atď. či vôbec ten outlast utiahne

pc: nevím značku atd ale co je v něm procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz 3.19 GHz RAM: 8GB použitelná 7,41 systém win 7 profesional 64 bit a grafika: byla rozbita z nějakého důvodu z ničehonic a nyní je integrovaná a ta je: HD Grafika intel(R) ještě něco? :)

to stačí. no ak bežíš na integrovanej intel hd tak hra hratelná nebude, ak sa ti to nakoniec podarí spustiť. potrebuješ nejakú grafiku, gtx750ti/950 budú stačiť.už sa ti to podarilo spustiť btw? vzhľadom na momentálnu grafiku skús radšej -w 1280 -h 720

pořád mi to píše nepodporovaný režim obrazu :(

nevíte teda co s tím?

Já vím. Máš to rozbitý.

nemám myslím