» Poradna » Web a internet

Pomoc s HTML kódem

Dobrý den.Na svoji stránce bych si chtěl udělat podobnou navigační lištu jako je na této stránce:https://thoughtstokeepmesane.wordpress.com/.Prostě takovou ať je pod obrázkem a když jedu dolů tak se mi zasekne nahoře a jde vidět celou dobu. Poradíte mi prosím ten kód? (stačí popsat slovy a jen kód co zadám do CSS). Zkoušel jsem to najít v kódu stránky, ale nenašel jsem to co jsem potřeboval. Děkuji moc :)

Odpovědi na otázku

No ak si to pozeral v kode stranky, tak si to zle pozeral, len si nevedel co mas pozerat. Inac hovori sa tomu skicky navbar, na tejto stranke http://www.hongkiat.com/blog/css-sticky-position/ by malo byt popisane ako to spravit. Ak ti to stacit nebude, googlit snad vies.

Super díky.Ono to má co do činění s Java script a já to pod tím nehledal :D Proto jsem neměl úplný kód na dokončení :D

Jo no, HTML není žádný kód, je to jen formátovaný text. Pro větší "fiškusárny" je potřeba Java script. A ještě se mrkni na CSS.

CSS a HTML umím, teď už jen javu :D

Pozor - nie javu, ale JavaScript. JavaScript nie je taky jednoduchy, ale naucit sa da. Doporucujem sa naucit jQuery co je JavaScriptova knizica, ktora vela veci oproti klasickemu JavaScriptu ulahcuje. nauc sa aj poucivat processory ako su SASS, LESS a SCSS, ktore su dnes velmi popularne a velmi uzitocne...

Jojo JavaScript :) díky