» Poradna » Web a internet

Pomoc při potížích s internetem

Dobrý den rád bych potřeboval poradit ohledně internetu...Když zapnu pc a jdu na internet vše proběhne v pořádku ale když jsem na internetu přibližně 10-15 min tak se mi internet jakoby sekne a nejde nic dělat jako kdyby mě to samo odpojilo... Když jsem zkoušel odpojit se od internetu a zpřipojit napíše mi to že k této síti se nedá připojit ale mám zapnutou televizi a jsem tam např na yt internet funguje...zkoušel jsem pc dát do továrního nastavení ale ani to mi nepomohlo :/

Odpovědi na otázku

Aký typ pripojenia, typ OS.... Bez dostatočného množstva info Ti ani nemalo povoliť dať otázku.

Tečky by ti šly, ještě čárky za slovy na správných místech a vylepšit info o problému.