» Poradna » Programy

Pomalé ukládání souborů MS office 2010

Zdravím všechny,již nějaký čas se potýkám s pomalostí ukládání souborů z MS Office, Word, Exel. Nevím jak to řešit ? Je nějaká možnost s tím něco dělat, vyjma ... .Díky za rady Gero

Odpovědi na otázku

Pokud je tvůj systém jinak v pořádku (určitě??), oprav instalaci Office. Ovl. panely > Přidat/odebrat programy, ale místo "odinstalovat" vybereš "opravit". Bude to po tobě chtít instalačku Office, tak si ji připrav - nejlépe s integrovaným SP2.

Pokud problémy neustanou ani s výše uvedeným řešením, můžete vyzkoušet alternativu v podobě Libre Office https://cs.libreoffice.org/ , které jsou zcela zdarma a dle mého názoru i mnohem rychlejší :) .

A jakpak vypadá ukládání jiných souborů, které nemají původ v MS Office? A jak vypadá ukládání původních souborů, když je prostě přemisťuješ jiným SW? A kam je vlastně ukládáš? Nemyslíš, že bys - pokud chceš relevantní - neměl být tak skoupý na informace?