» Poradna » Web a internet

Pomalé stahování přitom rychlý download.

Dobrý den chci se zeptat jak vyřešit problém s internetem.Stahování není problém ze serverů( Steam, Origin, Uplay)Problém je u serverů Ulož.to nebo torrent.Download mám 25mb/s. Přitom na Chromu mám u stahování rychlost 300kb/s.Díky za radu.//"Opravena zbytečná chyba v titulku (í/ý)."//

Odpovědi na otázku

Pokud ti to z nějakého serveru tahá dobře a z jiného pomalu, tak je logicky problém u toho pomalého serveru, ne u tebe.

Právě , že ono to šlo třeba před měsícem. Na ntb mi to funguje úplně normálně

To je prostě blbost.

Dobrý den, pokud je rychlost omezena na 300 KB/s (kilo bytů), mohlo by se jednat o standardní omezení pro free stahování.Taktéž někteří poskytovatelé internetového připojení provádí tzv. inteligentní řízení datových toků a ve špičkách omezují využívání služeb dle různých směřování.Prosíme však, kontaktujte naši technickou podporu, obratem Vám zašleme podrobnější odkazy na otestování rychlosti do různých lokalit/serveroven.

To vysvětlení je kvalitní, výstižné a zbytečné.Ten nadpis je katastrofa. Přečti si to po sobě (tu hrubku nemám na mysli, ale oprav ji) a nadpis PŘEFORMULUJ (ne přeformátuj).