» Poradna » Ostatní

Pomalé PC

Ahoj. Strýc si koupil novou PC sestavu, kterou jsem mu smontoval, nainstaloval system Windows 8.1 a ovladače. Tuto sestavu používá pul roku cca a zjistil, že má PC velice pomalý v porovnání se starou sestavou, kterou měl pred tím. Jaké můžeme udělat testy, aby jsme zjistili příčinu ?

Odpovědi na otázku

Lepší bude odvirovat, zbavit PC malwaru a podívat se do Správce zařízení, jestli tam není nějaký HW konflikt.

Dobře zkusíme, ale pomalý byl hned po nainstalování systému s ovladači

Tak jaká je konkrétně konfigurace toho PC?

nebo to neni kompabilni ta sestava stema komponentama kterima tam maš dane

Na konfiguraci se zeptatm, ale je to určitě nějaká sestava z ddworld.cz doporucena za cca 20k