» Poradna » O Živě.cz

Pomalé načítání zive.cz

Ahoj. Od té chvíle co spadnul google se mi pořád nějak velmi pomalu načítá zive.cz ale nevim čim to je. Všechny ostatní weby se načítají normálně....

Odpovědi na otázku

Hej, aj mne sa, od vcera myslim, ovela pomalsie nacita zive.cz. O tom pade google som nevedel.

Nejsi sám i já to mám na střidačku, měsíc

Už to jede jak Brněnský drak, lebo rýchlo vela Bratislavská strela. Fakt

U nás profoukli trubky teprve teď.

asi záleží na xxxxx potrubí, možná když vchod východ jde nějak naruby. Mimo žive jen emaily v seznamu a centrum. Občas jiná poradna, kde jen čtu.

Teď to začalo chodit. Doufám že to vydrží. Na IE to šlo i před tím, celkem dobře.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 55.0.2883.87

Ano, teď to už jede. Zajímavá věc, zřejmě DDoS útok na jiný náš web ovlivnil i Živě.

Na žive mi to nedělo po prvé, v čase kdy jsem psal už to byli v pohodě. Divil bych se že je to výhradně vlivem Prestigio dva roky a něco starého.Blok reklam jsem nikdy nedělal. Ani tu ani v ntb.

Ma smysl kvuli marnemu boji s blokaci reklam kazdy tyden uplne domrvit cely web, mnohdy i pro neblokujici ctenare? Odpoved je jasna, ne?

asi tak nejak, porad nejaka snaha protlacit co nejvice reklam a svadet na cokoliv jineho

Tak se reklam zbavte. Například zakažte obrázky a Javu pro určité stránky.