» Poradna » Mobily

Pomalé nabíjení mobilu.

Dobrý den. Mám problém s dobíjením mobilu, když jsem mobil zapojil na adaptér tak se nabíjel neobvykle dlouho ,podíval jsem se do Nastavení -> Zařízení -> Baterie a tam vidim nabíjení přes USB cca 5 hodin a když následně odpojím a zapojím mobil do adaptéru tak to někdy napíše Nabíjení přes adaptér a už se to tím pádem bude nabíjet 2 hodiny, ale teď už nepomáhá ani odpojit a zapojit a tak musim čekat minimálně 5 hodin na nabití. Jelikož mám zabudovanou baterii a vyměňování doporučujou je v servisu tak doufám že to baterií není.

Odpovědi na otázku

No tak to jsem tedy nevěděl, díky za info.

Je fakt dobré vědět takovou "informaci" o pomalém nabíjení "neznámého" mobilu. To jsem v žádné recenzi například na "Heuréce" nečetl. No ještě že je poradna kde se takové recenze napíšou - a já naivní si myslel, že když je název zde "PORADNA" tak že chce někdo radu, někdo radu poskytne. Ale ono se tu píšou i recenze o neznámých zařízeních jak pomalu na nich probíhá dobití baterie :(

Mobil Asus Zenfone 5 ale opravdu potřebuju radu

Opakuji: JAKOU RADU ????????????????????? Ptal jsi se na něco ????????? Jenom tu něco oznamuješ. Jak zní otázka?????????? To že máš Asus Zenfone 5 je sice dobrá informace ale pořád se na nic neptáš. Takže pokud tě něco zajímá - navštiv s "OTÁZKOU" příslušný servis....

Že bych třeba potřeboval radu jak to opravit???

Servis, podle toho jak píšeš a snad i přemýšlíš není jiné řešení. Nebo máš doma nějaké diagnostické přístroje, náhradní nabíjecí zdroj, nějaké znalosti z oblasti mikroelektroniky? Pokud alespoň na jedno odpovíš NE - je to jasné.

No ty jsi dobře namachrovanej debilek. Tva komunikace je tezce na pest!

Bože ty jsi retard nemyslenej póvle

Prvně bude nejlepší zkusit jiný kabel a jinou nabíječku. Podle popisu telefon detekuje nižší proud a myslí si že je napájen z USB počítače. Řešil jsem podobný problém a bylo to kabelem byl opotřebený a nezvládal dodávat 1.5A.

Stejná zkušenost, originál kabel od samsungu mi nabíjí pomalu, jiný kvalitní rychle.Vyzkoušet jiný kabel, popř. adaptér je první krok, pak teprve servis a další.

USB kabel jsem vyzkoušel z jiného mobilu a problém se tím nevyřešil.

Měl jsem podobný problém lém s tabletem. Odhalil jsem to USB měřičem napětí a proudu. Přes vadný kabel (asi velký odpor v nějakém spoji nebo vodiči) tam šel velmi malý proud. Nedocházelo k plnému nabízí ani za dva dny.

Restart telefonu.Vyměnit USB kabel i nabíječku.Pokud nemáš nabíječku, tak na zkoušku vyměnit kabel a připoj třeba k PC

Jsou jenom dvě věci co tohle dělají. 2m kabel s malým průřezem drátu.. 0.5m bude stoprocentně nabíjet rychleji alespoň o 100%A probíjení v síti. To zpomalí nabíjení o 400%Na některých zařízeních obzvláště tenkých s kovovým obalem to jde cítit při přejetí koneckama prstů po šasi(jemné brnění) nebo při jemném doteku nad dotekovou plochou chyby v posunu.