» Poradna » Windows (a jiné OS)

Policejní vir 2015

Dobrý den,problém s tímto typem viru se zde již řešil, de facto jde o již starší kauzu, ale přece jsem nenalezl adekvátní řešení své situace. Když jsem včera sledoval "jisté" stránky (ano, jedná se o porno a jedná o web, který jsem navštívil již mnohokrát bez jakýchkoliv závad), vyskočila na mě stránka ne nepodobná "policejnímu" oznámení, které obsahovalo mou přibližnou polohu a fotku z FB. Jelikož jsem s tímto neměl podobné zkušenosti, zpanikařil jsem, prohlížeč vypnul. Po restartu počítače vše vypadalo v pořádku, až na to, že jsem měl problém otevřít https adresy z mně neznámého důvodu. Teď už ani toto není problém, ale stále se obávám, že se vir někde schovává. Vše jsem projel Esetem, ale nenalezl nic.Nabízí se zde nějaké šetrné řešení či vysvětlení mé situace? Děkuji za každou relevantní odpověď.

Odpovědi na otázku

presne tento problem bol rieseny pred par dnami - klikaj dozadu a najdes riesenie

Tenhle problém určitě ne, protože tam nebyla ta fotografie. Jinak vím, že PV je docelá slušná řada (mám ne je, ale skutečnosti, kterými se prozrazují, poznamenané u čtyř mutací).

Tvoji fotku z FB? Vážně?

Je to tak, fotce z FB jsem se divil.

uplne jednoduse fotku z FB jen z toho duvodu ze mel FB otevreny v nejakem jinem panelu soubezne

Nečum na porno.

toto ťe určiťe ješte neco najde https://www.malwarebytes.org/

Vždyť máš od MS v Update aktualizaci na jejich nástroj k odstranění škodlivin, takže jej využij. Pro jistotu zkus free MBAM či Spyware Terminator. Anebo si dočasně nainstaluj údajně nejlepší nejlepší AV na světě, jak se prezentují AVAST či AVG. Pak dej vědět, zda se už polepšili. Eset samozřejmě nenalezne nic, protože modifikované viry obsahují programovanou rezistenci vůči několika nejznámějším AV.

To s Esetom myslis vazne? Fuuuha. To je blbe.

Eset je dle mých zkušeností na tom obdobně jako Norton, "převyfikundovaný" a hlavně předražený- tvůrci virů především studují algoritmy "světových", proto má např. Kasperák několik virů-volavek, aby je skutečné viry neimunizovaly a navázaly se na volavky. Osobně AV už nekupuji a místo nich mám víceroční licenci SpyHunter, který mne ještě nezklamal.

Myslíš, že bys hodnověrně vysvětlil, proč by si majitel porno webu šlapal po štěstí uvolňováním virů, když je živ z reklamy a tímto způsobem by "vodrovnával" klienty?

Je třeba nastudovat absolutní základy fungování web sites Začal bych třeba hned termínem "přesměrování" ...

Tak třeba si majitel policejního viru objednal reklamu na pornostránce.A nebo to není policejní virus, ale kus kódu od policie, která dělala zátah na shlížeče děcké pornografie.A nebo další kupa možností, máme málo info.A udivuje mě, kolik má zase nemohoucí energie po vyspinkání. Každou chvíli očekávám další vlákno s nějakým návodem, neuteklo mi tu dnes už něco?

ts ne c

Tak samozřejmě že ano, ale v.o.t.r.o.u.b.e.k. v tom má naprosto jasno

ja sa ospravedlnujem, ale vybuchol som od smiechu az mi susen vyletel z nosa.

Naozaj kokótik, keby si sa neponúkol, nik by tuná nebanoval? Zabudol si pripísať, že sa tiež zosral a šušňom zrobil mame monokla, čo urobí iba parchant.

To se tady opravdu dlouho nevidělo, aby dva odborníci z tak krásné země, byli tak neopravitelně pitomí. A dokonce na návštěvě. Jste oba třída.

Allah akbar, impotente !! Nejsi nic lepšího, bohužel ale náš.

Jenže já jsem dobrovolník a vyspím se z toho. Oni jsou beznadějně pitomí.

No tak už aby nastalo to Tvoje probuzení Ale bacha, realita bude krutá ....

na budúce sandboxie

Na co? Když člověk si dá bacha tak to nebude mít. ;)

Hmm, tak to je hodně vážné. Měl by si celý počítač zničit, jinak se to rozšíří dále. Něco jako prasečí chřipka u drůbeže, také se musí vše zahubit. Postupuj dle instrukcí hygienické stanice.

No teď se divíš holenku? Když lezeš na takové stránky, aby ses mohl sexuálně uspokojit a nepoužiješ k tomu nějaký LiveLinux nebo virtuální stroj? A aby toho nebylo málo, ještě klidně dáš na Ksichtoknihu svoji fotku a jméno? Myslíš si, že nějaký „antivir“ tě z toho dostane? Jak naivní...Nemohu ti doporučit nic jiného než reinstalaci, opravdu, neboť lidé jako ty si bitové zálohy zřejmě nedělají...Nicméně stejně nějaký Policejní vir nebude jediné, co tam máš nashromážděno...

Ještě jednou děkuji za relevantní argumenty. Všechny ostatní výblitky mi připomínají diskuzi z Novinek a dalších podobně seriózních webů. Pokud je toto poradna, pak zde z podstaty věci nepatří pošklebující se debílci a měli by si toto uvědomit.Ještě bych dodal, že porno sleduji již řadu let spíše ze zvědavosti k lidským vynálezům a nápadům. Výše zmíněná stránka byla Pornhub.com, kterou jsem pokládal za prověřenou a seriózní. Je dosti pravděpodobné, že tento bordel přišel odjinud.