» Poradna » Ostatní

Pokud nastavím víc jak 60hz -> červené pixely pres celý monitor

Zdravím. Mám 144hzmonitor a už asi půl roku jedu bez problému na 144hz ,akorát poslední dobou se mi jen jedné hře objevují po cele obrazovce červené pixely,a dneska jsem zjistil že je to tím že nemůžu používat 144hz když mam v NVIDIA 60hz je vsechno ok. Jak nastavim monitor vic jak na 60hz tak i na ploše mam červené čáry pixelu nevíte co s tím ? Screenshot vypada uplne normalne vidim to pouze já monitor :Benq xl2411zgrafika:GTX GE FORCE 960

Odpovědi na otázku

Dejte se do kupy a něco si o této problematice nastudujte.Pak nebudete ta blba.

Žádam o pomoc ,pokud o tom též nic nevíte tak není třeba ani komentovat

Tak to sem zkus dát ještě potřetí...http://www.zive.cz/poradna/nemuzu-nastavit-v...