» Poradna » Programy

Pokémon GO, žádný fix nepomáhá, nekompatibilita s telefonem?

Dobrý den. Mám telefon Vodafone Smart Prime 6. Android 5.0.2. Aplikace Pokémon se mi poprvé načetla a v pohodě otevřela. Nicméně při druhém spuštění hlásila error ohledně GPS. Problém s kompatibilitou zařízení by být neměl, když už se pustila a normálně jela. Takže jsem zkoušel: Nastavení oprávnění aplikace, aktualizace map Google, povolení simulovaných poloh a také fake GPS, nic nepomohlo. Samozřejmě aplikaci spouštím na volném prostranství, mám mobilní data nevyčerpány, povolenou maximální přesnost polohy, a stále problém s GPS. GPS modul funguje skvěle na Google mapách, hardware problém není s telefonem.

Odpovědi na otázku

Dobrý den jen se chci optat zda se vám to povedlo zprovoznit.Mám zřejmě stejný problém. Hra fungovala pár dní a při novém přihlášení konec..děkuji předem za odpověd.

buď ráda že ti to nejde, stejně je to kravina