» Poradna » Notebooky

Pokazený notebook

Zdravím, prestalo mi fungovať wifi pripojenie- bez môjho vedomého pričinenia.., ked otvorím sieťové pripojenia, tak je tam pripojenie k sieti cez kábel, to je funkčné-skúšala som sieťový kábel.... a bezdrôtové pripojenie, ktoré z neviem akého dôvodu stále ukazuje ako nepripojené (na notebooku nie je ručne vypnutý gombíček )..ked skúsim pripojiť, vypíše, že nie je k dispozícii žiadne pripojenie, čo je blbosť z dvoch dôvodov: wifi pripojenie doma funguje na inom PC bez problémov..druhý dôvod: bývam v paneláku a vždy mi zobrazí minimálne 10 pripojení od susedov...teraz žiadne..diagnostika siete mi píše: Služba bezdrátové síte systému Windows neni v počítači spuštena.. čo s tým je??

Odpovědi na otázku

Tomy, pokud máte doma takovou kosu,tak velkou roli by mohla hrát vlhkost vzduchu.

To měla být odpověď na jiný dotaz, sorry.

Posledná veta tvojej otázky! Nie je zapnutý WiFi adaptr (karta) v tvojom noťasi. Niektor NB majú na to hot keys - kombináciu fn+Fniečo, napr fn+F2.Potom je potrebné tú kartu nakonfigurovať, aby sa pripojila.

Sorry - začína mi vynechávať "é" - takže si samostatne doplniť....

Boli ma prave koleno a kedze sa v tom vyznam asi tak ako Ty vo Wifi, navstivim ortopeda.

Je to od teba dosť TRÁPNE Jan. Ja som sa iba chcel opýtať, veď predsa keď niečo ohľadne pc nevuem tak sa to tu opýtam (načo by potom táto poradňa bola). Keď my nevieš nič poriadne poradiť tak tu radšej nič nepíš. Ja som sa len chcel opýtať a ty sa tu správaš ako keby ma bolelo ucho a išiel som s tým ku očnej.

srovnání tomy je v pořádku, jen nevhodné.

gombíček. Co je to za notebook. Sice ti s tím nepomůžu, ale mím Toshibu, má ze předu čudlík kterým zapnu a vypnu wifi. Mě se rozsvítí kontrolka. Na radaru pokud ho tam máš, se podívej zda jsi připojená