Pojede tato PC sestava? Popř je to dobrý výběr? (herní sestava)

Dobrý den chci si seskládat pc a tak se chci zeptat jestli jsem dobre vybral. A jestli jednotlive komponenty spolecne pojedou,rad bych se vyvaroval problemu ze koupim grafiku a zjistim ze nepojede s zakl.deskou apod.Tady je sestava kterou bych si rad koupil:Grafická karta: MSI GTX 1060 Gaming X 6GProcesor: Intel I7-4790RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Savage DDR3Zákl.deska: MSI H97 Gaming 3Zdroj: Zalman ZM700-GLXHDD: Seagate Barracuda 2TB (7200ot/min)Chladič procesoru: Arctic Freezer Extreme Rev.2PC skříň: Thermaltake VL200L 1W2Z nebo Fractal Design Definersu skrini se rozhoduji mezi temito 2 potreboval bych poradit kterou a proc.Snad jsem na nic nezapomel a predem dekuji za rady.

Odpovědi na otázku

V herním PC jde hlavně o grafiku. Zkus to spíš postavit na i5 + GTX 1070. Zahraješ si podstatně více. Zalman nemá jediný zdroj, který by byl nějak zajímavý. Jen loví blbečky na hodně wattů za málo peněz (700W zdroj stojí cca 3000,- nikoliv 1600,-). Kvalita stojí za prd (najdi si nějaké testy Zalmanů a uvidíš sám). 700W stejně ani nepotřebuješ i na i5 + GTX 1070 ti stačí 500-550W zdroj s prstem v nose.A nestav to na starém Haswellu a DDR3, když už je tu více než rok nový Skylake a DDR4.Chladič je také nic moc. To raději HE1224. Do nového PC určitě kup SSD. Každý HDD je totiž hrozná brzda.Fractal Design Definer S je skvělá skříň (pozor už nepočítá s DVD mechanikou). Kolik na to celkem máš?

Tak nejak jsem se chtel vlezt do 35 000 pujde to kdyz to obmenim podle tvych rad nebo to hodne stoupne?

S 35k se můžeš více rozšoupnout a mít i5-6600K + GTX 1070. Smysl i5-6600K je ale jen v tom, že ho trochu přetaktuješ a získáš více výkonu (jinak stačí i5-6500 + B150 deska).Sestava v odkazu byla upravena.

Diky moc :) hlavne za ty ramky to je uplne paradni sleva :)

nedelej si iluze zadna sleva to neni je to jen lakacka na blbce, uz cca rok stoji 2k a byli i o 400 levnejsi nez sou ted

Ty RAMky stály před pár měsíci i pod 1700 Kč. Ta "sleva" je úplná pitomost. Je to číslo, za kolik se prodávaly, když DDR4 začínaly a byly drahé jako kráva (někdy loni v první polovině roku).Však se na to podívej sám (graf úplně dole na stránce):http://pameti.heureka.cz/crucial-ballistix-sport-d... Ceny DDR4 lezou pomalu zase nahoru.Tady se pak můžeš mrknout, jaký je ve hrách rozdíl mezi přetaktovanými a nepřetaktovanými i5 a i7:https://www.youtube.com/watchJe z toho jasně vidět, že i5-6600K přetočené na 4,5GHz má výkon srovnatelný s podstatně dražším i7-6700K. A i když tam jsou rozdíly, rozhodně jsou menší, než rozdíly mezi GTX 1060 a GTX 1070, na které se můžeš podívat tady:https://www.youtube.com/watch