Podsvícení myši

Dobrý den. Koupil jsem si herní myš Doodle Mouse od společnosti Connect It.. Vše je v pohodě.. Krásně svítí.. Ale u jedné věci si nejsem jistý jestli to tak má být.. Podsvícení myši po vypnutí PC stále svítí.. Ale zřejmě to tak má být.. Protože v popisu na CZC.CZ píšou, že podsvícení nelze nijak vypnout.. Ale přesto.. No nevím.. Napište mi jestli to je v pořádku a nebo ne a jestli by neustálé zapnutí podsvícení mělo nějaké následky.. Děkuju

Odpovědi na otázku

Deska je i po vypnuti pc stale pod napetim.Hodila by se znacka a typ desky.Podivej se do nastaveni BIOS/UEFI > Eup/ErP, USB Power

Znacka Barbone a typ desky nwm

A v BIOSU ja se prehrabavat nebudu.. Nerozumim tomu.. Jeste bych neco podelal.

Rozumný přístup. Já doporučuji počítač, monitor a případné další věci yapojit do jedné prodlužovačky s vypínačem a po skončení práce odpojit od sítě. Ono je dobré nejen kvůli nějakému svícení čehokoliv, nebo úspoře energie (to mě tak moc netrápí), ale i kvůli bezpečnosti, protože některé zdroje (naštěstí ne všechny) trpí, když stojí pod napětím a netočí se ventilátory. Může to skončit i požárem (už takové případy byly), v lepším případě poruchou zdroje (samovolné zapínání a podobné radosti).

Aspoň něco! Vytáhni myš z USB, vypni vzadu zdroj, vytáhni síťový přívod nn ze zásuvky,...

Nejen, že podsvícení nejde vypnout, ono ani nejde zastavit na jedné barvě. Takže to v pořádku není a nepříjemné následky to má nejen večer, ale ruší to i při sledování filmu, práci s grafikou, textem, atd. V noci, pokud PC nevypínáš tě to může budit, i když nemáš myš v přímém výhledu. Takže jak píše kolega - vše vypínat, nebo aspoň myš vytahovat.

takže bych měl pc kompletně odpojit od sitě nebo apoň na prodlužovačce tlačítkem?

Tím na 100% vyřešíš nejen podsvícení myši, ale i vypínání PC, monitoru, případně repro. A taky jednoduše zabráníš tomu, aby se PC sám od sebe zapínal, což prý třeba Windows 10 dělávají bez ohledu na vůli uživatele.

Osobně mám PC zapojený přes něco takového:http://www.ges.cz/cz/prepetova-ochrana-acar... a po vypnutí PC vypnu prodlužku tlačítkem. Vyřešeno.

Oprawdu .. nedáwají k tomu owladač :(( ..To je prostě česká fušeřina.. za 350kč ..myš co nemá ODNÍMATELNÝ kabel ( jedna wěc, druhá že má být i wypnutelná tlačítkem ) ..ale ANI PROGRAM, kde by šlo nastawit barwy a tlačítka.. to je prostě moc na mne . Příště: set z asie ( klidně i se clem ) - bude lewnější ( 3 wěci kláwesnice, myš, sluchátka za 999kč ) lepšejší ( prostě namakanější ) ..a owladatelnější ( nenechám se už nachytat na zelený desing ..který se ukáže nakonec Rainbow - newypnutelný, nepřepnutelný ..)Mám jinou myš, ale obdobný problém s wýrobkem ConnectIT .

..a ještě k tomu ten opletený kabel, co je rušen jinými kabely ( nedostatečně izolowaný ) , ..tak ten je welice zábawný – když hrajete a curzor wám během boje odletí někam do.. horního rohu..

Potrebuji poradit windows me nerozpozna mys doodle mouse. Co Mam Delat?

Ahojte, mě to posvícení rušilo natolik, že jsem se rozhodnul myš rozebrat a rgb diody vypájet ven. Nyní má funkci podsvícení jen červená optická dioda , která se navíc rozsvítí více jen při pohybu a vypne se spolu s PC. Vypadá to pěkně, decentně a neruší to