» Poradna » Programy

Podmíněný autoklik myši

Dobrý den,existuje řada aplikací, které dokáží v zadaných intervalech automaticky klikat. Neobjevil jsem ale žádný, který by uměl toto:Chci, aby ke kliknutí (levé tlačítko myši) došlo přesně v okamžiku, kdy se změní barva (pozadí) v určité části monitoru (např. zadané souřadnicemi, či vybraná oblast myší).Příklad:V dolní části obrazovky vyskočí určitý text, aplikace toto zaznamená a aktivuje kliknutí.Za jakoukoliv radu budu vděčen. Pokud se nenajde vhodný program, byl by někdo schopen tohle za finanční odměnu naprogramovat?

Odpovědi na otázku

Program bych udělat uměl, ale otázka je na co to má být?Co to má ve výsledku dělat? Co je sledovaným cílem?email byl zadán u nadpisu příspěvku.Na mailu budu ale až večer.

Já myslím, že existuje řeší se to tu opakovaně, dohledej si na poradně. Jen jsem se musel zasmát té poslední větě, tím se totiž odhalilo, že ti jde o nějaké klikání za $, kterým pořádně stejně nikdy nevyděláš (ani na elektriku), v opačném případě, by jsi totiž upravil tu aplikaci, která to okno spouští, ale ty ji nemáš - čili jde o net.> Nechceš raději nabízet něco, co skutečně umíš a čím si doopravdy můžeš i vydělat $?

Botovaci program? Pro schopnosti a jednoduchost pouzivani pouzivam UOPilot - http://uopilot.uokit.com/Pro pochopeni psani skriptu: http://nevadauo.zforum.biz/t161-uopilot-instructions... (neni tam popsano vsechno, prubezne funkce pribyvaly, ale pro vas pozadavek dostatecne).

Dobrý den, mohl bych vás nějak kontaktovat? Potřeboval bych poradit s Uopilotem.

Autohotkey

Muze se pridat i AutoIt, jenze oba maji pro nekoho tezkopadne skriptovani. Kdyz potrebuju slozitejsi scripty, sahnu po AutoIt, kdyz jsem potreboval jednoducheho bota do nejake MMORPG, nahodil jsem UOPilota.

Aha, tak on umí Autohotkey i číst pixely:z::Loop{PixelSearch, x, y, 0, 0, %A_ScreenWidth%,%A_ScreenHeight% , 0xC68600, FastClick,%x%,%y%}Return ; Change the 0xC68600 to the color you want.#x::ExitApp

JJ, i ty dalsi 2.

Děkuji a odpovědi.Zkoušel jsem Autohotkey, jak tu psal Velitel.Skript jsem mírně poupravil:z::Loop{PixelSearch, x, y, 0, 90, %A_ScreenWidth%,%A_ScreenHeight% , 0xFFFFFF, FastClick,0,0}Return#x::ExitAppMěl by nyní znamenat: Pokud je na pozici <0,90> bílá barva, klikni na pozici <0,0>.Bohužel se nic nestane. Klik nenastane. Co je špatně? Prosím o trpělivost, nejsem programátor.Děkuji

Nezapoměl jsi vyplnit to %A_ScreenWidth% a %A_ScreenHeight%?

Tak oprava. Funguje!Díky všem