» Poradna » Notebooky

Podivné rozlišení ntb win8

Dobrý den,prosím o radu, mám od nedávna velmi zvláštní rozlišení na mém notebooku (Acer Aspire V-15 Nitro). Přikládám screen, co mám udělat aby to bylo vše zase stejné a normální?http://www.jpeg.cz/images/2015/04/25/NZd0v.jpg

Odpovědi na otázku

Hmno.... drahý jmenovče... obrázek říká, že je uložen v rozlišení 1920x1080 k čemuž Vám gratulujeme. Co dál?Jaké je to "divné" rozlišení?

Avast zavesený na OS W8* máš ako akútnu apendicitídu?

Tak si nastav rozlisenie, ake si mal pred tym.

avast smazat windows 8x maji v sobe zabudovany essentialy nekdo nastavil zvetseni obrazovky zmencit