Počítač se mi několikrát za den sám od sebe restartuje :/ nevím si rady..

zdravím mam problem ,počítač se mi při větší zátěži restartuje ...proste se sam vypne...menil jsem grafiku,ramky a pořád to dělá..nekolikrat sem i promazal windowse 7....procesor mam intel i3 ..nevíte nekdo cim to muze byt? poslu i odkaz na hdmonitor at vidite teploty komponentu

Odpovědi na otázku

Co znamená: "nekolikrat sem i promazal windowse 7" ???Tak logicky - když to není teplotou co by tě napadlo? (že by zdroj?)

tak jako preinstaloval win.... nejsem žadný počitačový expert proto tu hledám pomoc a radu...proste treba hraji hry,nebo jen tak brouzdam po netu a proste se vypne (restartuje) myslíte že to může dělat zdroj? ty teploty jsou vpohodě?

Těžko radit, buď si jej ponecháš jen jako exponát anebo začni spořit na nový. Tohle mi kdysi dělal HP Compaq 615 a do půl roka zhasl definitivně (asi 1/4 roku po záruce), i přes výměnu GPU a vyčištění v servisu, vč. nové baterie na můj účet.

Teploty naobrazku vypadaji OK, ale pokud je to merene bez zateze tak to moc nepovi. Muzes mit zasvinene chladice a naprazdno to ty vnetilatory jsou jeste schopne uchladit.Nechej na pozdi (v okne) bezet neco narocneho a sleduj teploty. Uvidis jestli to vypadava az pri nejakych vyssich teplotach. Jinak by take byla moznost ze ti umira zdroj.

díky za rady,ventilatory byli čištěné...i u procesoru ...jeste sem pridal pridavne vetraky aby se to fest chladilo...ale ze zdrojem se nic nedelalo tak je možný že to bude tím...mam 400W atx...mozna je to slabsi zdroj pro tu sestavu.... dal sem tam bratrův zdroj taky 400w tak uvidim jestli to bylo tím... ja prva myslel ze bude spatne domacknutej vetrak na procesoru ale nebyl

Ono nikdo neví ani jaký tam zdroj máš, jak je starý - kromě toho že má "papírově 400W" taky jsi nic moc nenapsal (až na procesor a z tabulky vyplývající GK) co vlastně v PC máš....

sestava je stara necele 2 roky...je tam graficka karta NVIDIA GEforce GT 610,8giga ramky,intel procesor i3...HDD mam 1tera ale ten by mel slapat vpohode... jeste sem dam hodnoty teplot pri hrani fifi 2015...dal jsem tam bratruv zdroj tak zatim me to neudelalo jen jednou freezlo ,jako ze se sekla obrazoévka a neslo nic delat..

s GT 610 sa dá hrať?

no je to slabší grafika :D ale myslím ze muj problem to nevyresi....menil sem i grafiku a nic

ja som sa len pýtal, neradil som. Ak dobre viem, hrať sa dá od GTX 750(Ti). Ale pri HW chybe len vylučovacia metoda. Aj mne padala inštalačka na 1 PC, nie a nie dôjsť do konca. Vymenil som zdroj a zrazu OK. Testuj: zdroj, CPU (aj keď asi nemáš 2, ale skús požičať), odpoj HDD? DVD, reset BIOSu, grafiku, sleduj teploty....

Kondenzátory na základní desce jsou v pořádku?http://goo.gl/EAuOoPokud je tam jeden jediný vadný, může to být jím.

no podarilo se mi vyfotit modrou smrt :D hodim to sem a treba z teho neco vyctete :) ja tomu nerozumim

Bez BSOD mi to dělal zdroj.

zdroj sem vimenoval ..problem stále trvá :/ sem tam to hodi modrou smrt,nacita se pomalu win ..nekdy se to samo restartne prostě šílený kmpl :D

Jestli Ti to dělá pořád, zkus si stáhnout utilitku CrystalDiskInfo a podívej se, zda nemáš na HDD vadné sektory. Já měl to stejný, pořád BSOD, každý týden reinstall OS, vypínání a nakonec jsem měl Vadné sektory na disku. Možná Ti to pomůže

díky vyzkouším to :)

http://www.imghosting.cz/view-80HDD_WDC.jpg vyčtete z toho něco? :)

Disk je podle utilitky v pořádku :) Kdy jsi naposledy instaloval OS ?

OS jsem instaloval snad nekolikrat,muj problem ale stale trva-_-

Podívej se na tohle,jestli to není příčina:http://technet.idnes.cz/windows-7-problem-se-zapl...

no pokud je ta aktualizace stara uz rok tak je to možny že si to stahlo ...ale kdyz sem to 2x preinstalovaval tak to by byla haluz kdyby to stahlo znowu nemyslite?

"...sestava je stara necele 2 roky..." To by to snad mělo být v záruce? Servis, vy na to nemáte.

na reklamaci to už bylo...ale závada pořád přetrvává tak jako jsem z toho jelen :D

Napis uz konecne presnou konfiguraci. Tj. co je tam za desku, zdroj atd.Predpokladam, ze to budou jedny z nejlevnejsich dilu co jde sehnat a pameti typu Evolveo atd.

Ani HW konfiguraci dosud nebyl schopen napsat a asi ani nebude >> proto servis.

http://www.imghosting.cz/view-56zakl.des.jpg tady jsou informace o desce...jinak ramky mam 8giga,procesor intel i3 ,grafika NVIDIA GE force 610 ,zdroj mam 450tku..

co se týče zdroje, jak už zde zaznělo, 450W je nedostatečná identifikace, je potřeba uvést přesný typ (výrobce, model...)

Když ne zdroj tak deska a hotovo.

jdi do biosu a dej defaltni nastaveni biosu,po te jdi zpět do biosu,a nastav jen boot hdd

nedojdu tim o naky ulozeny data,soubory co mam v PC? :)

NE

tak bios sem resetoval,uz to nedela tak casto ale sem tam to hodi modrou smrt,nebo se to sekne...to boot hdd nwm kde najdu,,,,a jinak mi jeste hazi tohle občas...http://www.imghosting.cz/view-60IMG_20150324_00121...