Počítač odmítá grafické karty

Zdravím, nedávno mi odešla do věčných lovišť moje GTX470 a tak jsem se pochopitelně rozhodl pro upgrade. Mám základní desku Gigabyte GA-P55A-UD3 (rev.2.0). Dočasně jsem si půjčil od kamaráda starou GeForce 9600 GT, šlape jako hodinky, utáhne dva monitory bez problému, jen ten výkon postrádá. Tak jsem zainvestoval do GeForce GTX750Ti, prve jsem koupil model od MSI, grafiku jsem nainstaloval do PC, nabootoval, PC však tak nějak divně zapípal a ač všechno vypadalo, že je OK, po pár minutách (už normálně v běžícím systému) se obraz zamrzl a jediné, co pomohlo, byl restart na tvrdo. Kartu jsem vrátil a zkusil stejný čip, ale tentokrát model od Gigabyte. Stejný problém. Zkusil jsem čistou instalaci Windows - stále stejný problém. V čem to může být? Grafika se zdá být se základní deskou kompatibilní, slot není vadný, protože starší model tam funguje bez problémů. Mám zkusit raději pořídit něco jiného, např. GTX660? Předem díky za přečtení.

Odpovědi na otázku

Může být vadná, zkus ji v jiném PC a případně ji vyměň. V desce musí fungovat prakticky všechny PCI-E 16x grafiky a je jedno v jaké revizi.

Jde o to, že mi tohle dělá už druhá grafika po sobě. U první jsem si myslel, že je prostě vadná a tak jsem jí vyměnil, ale druhá dělá úplně to samé :O

Tak to by mohlo ukazovat na desku. Zkuz to v jiném PC.