» Poradna » Počítačové sítě

Počítač nejde zapnout

zdravim, restartoval se mi počítač a ted mi nejde zapnou a píše mi to prostě že to bylo přerušeno atd. a pak tam 5 nabídek kteryma má spustit počítač :stav nouze atd. skoušel jsem všechni několikrát ale ani jedna nefunguje porad te mi prosím.

Odpovědi na otázku

Zkus nastavit BIOS, ale spíš přeinstalovat OS.

Tak se přiznej, co jsi smazal/odinstaloval.Samo se to nestalo.Nabotovat win RE (oprava přes instalační DVD) a obnovit z posledního funkčního bodu obnovy.

Samo se mi stalo před 2 týdny, byl restart po automatických aktualisacích a už jsem mohl jen koukat, jak Window nenaběhne ani na nouzový režim. Vždy jen něco problesko. Měl jsem tam 6 kolonek a z jedné se mi podařilo dostat na bod obnovy asi o 5 týdnů zpět - a od té doby premávám ( )

tak to je v prdeIi