Počítač na vánoce

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem pc, který dokáže utáhnout převážně world of tanks a nějaký starší call of duty, battlefieldy na nějaké slušné detaily. Jeden z nich je s Grafikou: AMD R7 370 4gb Nitro Procesor: Intel Core I5-2500 3,3 GHz RAM: 8 GB Deska: Asus P7P67-M.... A druhý je Grafika: GeForce GTX 650 ti boost Procesor: AMD FX 6350 six core RAM: 8 GB pán u něj píše že na tom hrál na ultra BF 3... v počitačích se nijak nepohybuji......tak prosím o rady nebo o nějaké lepší doporučení max do 13 000 KČ. Děkuji za rady...

Odpovědi na otázku

Za 13 000 kč bych nekupoval ani jeden, ale určitě výkonnější je podle mě ten první kvůli lepšímu procesoru od Intelu než ten starej vícejádrovej AMD FX 6350, co dost pokulhává ve výkonu na jádro. Grafiky jsou prakticky totožné ve výkonu. Takže pokud už vybírat jen z těchto dvou, tak ten první.

Na počítači s grafikou R7 370 4gb a I5 2500 si zahraješ rozhodně lépe jak na tom druhým. Lepší GPU a lepší CPU jednoznačně. (y)

neblazni.. ten prvy je tak z roku 2012 (vydanie 2011, EOL 2013) to doska melie z posledneho, vhodne je to tak do srotu nie na predaj/kupu. Urcite kup nieco nove, ked aj hned nemas naraz $$$, tak kup ryzen 3*00G a casom dokupis lepsiu graficku...

Tento mi připadá o dost lepší co myslíte ? https://www.sbazar.cz/cypresshi/detail/92773062...

Krutě předražený. Má to reálnou cenu tak max. 11 tisíc Kč. Bez Windows 10 - ty osobně mají pro mě hodnotu 0 až 100 Kč.

ja bych tento PC nekupoval, toto PC je 6let stareCo koukam tak tohle bude !hodne osekana verze! toho co mam ted doma https://www.facebook.com/marketplace/item/69513777... dokoupil bych SSD: https://www.czc.cz/intel-ssd-660p-m-2-512gb/... - 1799KčGPU: https://www.czc.cz/asus-geforce-tuf-gtx1660-... - 5790Kčcelkem: 12.589‬Kč (tu grafickou kartu 1050 muzete za 1.000-1.500 prodat coz vykompenzuje cestu do Rumburka)vyhody mnou vybraneho PC: nova graficka karta, novy rychly disk, 2-3roky stare PC, vykonove na tom budou +/- stejne8GB ram vs 16GB ram. Doma mam 16GB, ted mam pustene 3hry (borderlands 3, starcraft 2, heroes of the storm) - jsem linej je vypinat, 15 otevrenych tabu ve firefoxu a pameti mam vyuzito 8,5GB - pokud bych vsechno zaviral co nepouzivam tak by mi 8GB bohate stacilo.Toto byla 3 PC sestava co jsem rozkliknul. Urcite pri delsim hledanim najdete neco lepsiho. Co se tyce znalosti o PC hardwaru. Neni nic jednodussiho nez prohledat bazary podle cen a do googlu napsat "nazev procesoru/graficke karty vs nazev procesoru/graficke karty". napr: "I5-4670 vs i5-7400" a rokliknout prvni odkaz https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-740... zde nezoufat, a cist pouze to dulezite: kdy byl vyrobek uveden na trh (Release date) a to ktery vyrobek ma na sve strane +% tak ten je lepsi. Stejne porovnavejte graficke karty. +/-10% vykonu povazujte na stejno, dulezite je kdy byl vyrobek uveden na trh.A takhle mi nerikejte, ze nejste schopny selskym rozumem neco vybrat. Financni limit mate, ceny novych vyrobku si muzete zjistit. Pozor: pri vyhledavani PC nepouzivejte slovo "gaming" ani "herni", klidne hledejte "kancelarsky" s tim ze tam dokoupite grafiku.PC Ukázat celý příspěvek

World of tanks jede skoro na všem, to není náročná hra. První počítač je lepší.

Nechci na tom hrát jen World of Tanks... to je jen jedna z těch slabších her.... ale našel jsem ještě tento .... https://pc.bazos.cz/inzerat/112003332/levne-h... . Předem děkuji za rady