Počítač a hry

Dobrý den. Uvažuji že bych si koupil hru DayZ ale bojím se že by to moje sestava nezvládala. Sice podle minimálních požadavků bych hru měl spustit ale zajímalo by mě jak by to vypadalo kdybych musel hrát na nižší nebo nejnižší detaily. Je tu někdo kdo hraje DayZ a odpověděl mi? :) Moje sestava: Intel Core 2 Duo, ATI Radeon HD 4800 Series, 2 GB Ram, Win 7. Ještě uvažuji že bych přikoupil Ramky abych měl alespoň 4GB Ram. Pomohlo by to něčemu?

Odpovědi na otázku

No, asi bys to nerozjel, rozjedeš to leda s těma 4 GB RAMkama na nejnižší možná na střední.