» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po zapnutí PC téměř nepoužitelný - vytížení CPU

Dobrý večer, po zapnutí PC mi nejdou spustit ovládací panely, zátěž CPU je cca 25% Servicess and controller app a zbytek tj 20% průzk. Wind. Jediné co mi jde zapnout je task manger, průzkumník... OS W8.1, CPU i5 3470, 8GB ram- ta je zatížena standartně cca 16% při nečinnosti. Zkoušel jsem odinstalovat AVG internet security, pod 5 minutách mi to napsalo, že nemám dostatečná oprávnění (i když jsem ADMIN). Pak jsem zkoušel nainstalovat aktualizace - vůbec se mi neobjevily.. Tak to vidím na reinstall Win.. No než to udělám, tak budu rád za rady.PS v poslední době jsem nic nestahoval a neinstaloval tj. neleg. cracklý soft Díky

Odpovědi na otázku

Zkus ještěsfc /scannow

Do příkazového řádku zapsáno, chtělo to admin, no tak jsem spusti příkazo. řádek jako admina a vyhodí to C://Windows/system32/cmd.exeRozšířené atributy jsou nekonzistentí

Problém je totožný jako tento s avastem, akorát já mám s avg...http://pawno.cz/topic/48284-nelze-prov%C3...

Pokud je to zpusobeno antivirem a nedari se jej zbavit, tak ho zkuste odinstalovat v nouzovem rezimu, muzete pouzit AVG remover: http://www.avg.com/eu-en/utilities

1. Ano, přík řádek spouštět jako admin.2. Máš napsaný ten příkaz dobře (před lomítkem je mezera)?3. Pokud ano, tak máš nabořený systém a zachrání to jedině obnova ze zdravé zálohy - (tu jistě nemáš = chyba!) nebo reinstalace.

A co obnova z Windows, nebo mám úplně natvrdo disk naformátovat?

Obnova z windows (bod obnovy ) nepomůže. Zformátovat > reinstall.1. Zálohuj si předtím ovladače.2. A až to všechno pracně nainstaluješ, aktualizuješ a nastavíš k obrazu svému, nezapomeň si systém zálohovat - jinak tě to příště čeká znovu........

jo AVG nejde normálně odinstalovat ..... je horší než viry ... vypni rezidentní skenování, stáhni tohle https://www.comodo.com/business-security/network... , po rozblení je ve složce autoruns.exe ..... vypni všechen brdel,co má něco společného s avg ..... restartuj počítač a pak zkus znova odinstalovat