» Poradna » Notebooky

Po výměně WiFi karty - nenalezena čtečka otisků prstů

Po výměně wifi karty ( původní WM3945ABG za novou 5100AGN ) mi přestal notebook detekovat čtečku otisku prstů, po opětovném odpojení wifi karty je čtečká znovu detekovaná.V čem může byt problém ?

Odpovědi na otázku

Nektery vyrobci maj v biosu whitelist (lenovo, hp, ...). Coz nebude tvuj pripad jinak by ta vyfi nejele. Chova se to tak ze bios kartu blokne a tim padem tak jakoze neni.Napada mne leda ze, obeje jede na stejnem bodu preruseni (irq) a ze to v tohle pripade proste nejede. Je to bezna vec, ze neco irq sdili, Bohuzel to v biose asi nezmenis a ve win si nejsu jiste, holt uz taky zapominam.Takze se podivej zda oboje ma stejne irq a pokud, tak skus pohledat jak ho zmenit.Bud to tak maj schvalne, aby jsi bud cvakl servis nebo jsis koupil nove stroj, kterej je dnes kolikrat suntovejsi nez ten stare nebo mas smulu.

zatím díky, podívám se na to přerušení (irq). Mám HP a je tam upravený bios .

Tak IRQ : - Intel(R) WiFi Link 5100AGN je 0xFFFFFFFE (-2) - Authen Tec Inc. AES2501B u něho se mi nepodařilo najít IRQ