Po vložení GK nefunguje OS

Zdravím,po vložení grafické karty nVidia 1050Ti mi počítač hlásí že nemá OS a at vložím CD na jeho instalaci. Zkusil jsem v BIOSu přenastavít aby bral PC primárně SSD, na kterém OS je, ale ani to nepomohlo. Jediný další "storage" tam mám zapojený HDD. Předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

zapomněl jsem dopsat, "neví někdo co s tím? :)"

Zpočátku odpoj všechno nepotřebné, nechej jen disk SSD (zkontroluj u něj kabely). A vyndej i tu grafiku, pokud je integrovaná v procesoru. A vyzkoušej.

ještě dneska jsem na staré GK hrál...

No a pak se něco pos ...kazilo. Tož to vrať do původního stavu nebo začni tou radou nahoře.Zatím je málo informací, není moc co radit.

No, stará gk uz je prodána :D Zkusim odpojit ten hdd, kdyztak servis no

Jakej servis? Nesmazal jsi si vůbec OS kompletně? Navíc,pokud jdeš z AMD na Nvidii,doporučuju Reinstall OS.

Vyřešeno, byl odpojený kabel sata :) jsem idiot

....nechej jen disk SSD (zkontroluj u něj kabely) ......jako bych to neříkal.