» Poradna » Notebooky

Po recovery nefunguje žádný prohlízeč, internet ano.

Zdravím. udělal jsem recovery na starším notebook Samsung, kde je Windows 7. Když spustím IE7, tak stárnka nelze zobrazit...nejde naistalovat ani Google Chrome, který jsem stáhnul jinde. aktualizace i cmd ping www.seznam.cz -t normalně funguje. Nějaký typ? Změna na Google DNS u IP4 nepomohlo, poskytovatel internetu je klasický UPC.

Odpovědi na otázku

Udělej klasickou čistou instalaci.

Instalaci Windows ? To se mi moc nechce, je to notebook naších, kde jsem připojen přes Teamviewer, peklo bylo jen navádět na recovery.

Nechce? Tak to se nedá nic dělat, v tom případě se smiřte se současným stavem...

IE7 je stara vykopavka a vela stranok ju nepodporuje. Stiahni IE 11.

Divný, že mi nefungují, ani portable edice. Portable FireFox je sice v procesech ale nespustí se.

Tak už funguje i portable Chrome, takže to asi tak nechám a nebudu řešit...

Kdybys měl ještě problémy, doporučuji zkusit aktualizovat ovladače síťové karty a/nebo netsh winsock reset