» Poradna » Notebooky

Po probuzení pc systém zabírá 40% procesoru a pc je k nepoužití

Ahoj, Chci se zeptat chytrých hlav, jestli by mi někdo nepomohl vyřešit problém s notebookem HP ProBook 4740s s win 10. Po poslední aktualizaci systému se mi pořád stává, že po probuzení pc z režimu spánku začne systém zabírat 40% procesoru a pc se celkově seká a nedá se na něm pracovat. Občas, když ho nechám déle v režimu spánku, tak ho z něho už ani neprobudím, zkrátka pc vrčí, ale obrazovka je černá. Po restartu je vše ok, ale rád bych využíval režim spánku a ne pořád zapínat a vypínat pc. Nejsem moc zkušený, tak prosím o podrobnější rozpis a především za každou radu děkuji...

Odpovědi na otázku

Tak se mrkni do správce úloh, který proces nebo služba ti tolik zatěžuje procesor. Pak si dle názvu proc. či služby na netu najdi, co je to. Může to být i virus.

Na to jsem koukal, ale píší tam, že to zabírá systém a žádný podrobnosti k tomu nejsou... viz prt sc (http://leteckaposta.cz/236279243)

Ještě prt sc z proces Exploreru... (http://leteckaposta.cz/134234679)