» Poradna » Ostatní

Po odpojení HDMI nejde zapnout TV

Čau ,Po odpojení hdmi z televize (Panasonic TH-42pz8es) nejde zapnout a 10krát bliká červená led , něco jsem se dočetl že je to chyby s napětím , ale nenašel jsem nějaký návod který by fungoval a taky moje angličtina na tom není nejlepé + google translator je na tom ještě hůř než já .Každopádně se omlouvám že otravuji , ale každá odpověď pomůže .

Odpovědi na otázku

Napadá mě že by mohlo dojít k odpálení pojistky na okruhu HDMI. Vinnou napětí !

Taky to tak vidím - různý potenciál mezi přístroji - přeskočí jiskřička a je to...

Kdyby jsi to místo zakládání témat odvezl to servisu tak už to máš vyřešenéhttp://www.zive.cz/poradna/po-odpojeni-hdmi-...

To jsou ty lamy, co mají neustálé potřeby propojovat televizi s počítačem.. Tak kur.va, čučím na pc .. nebo na tééééééévééééééééééA dobře ti tak, debile..

Drž piču lebo tam nabehnem a najebem ti.

si drsnej , zajímá mi jestli by si tuto dokázal říct i v realu :