» Poradna » Programy

Po nainstalovani ovladace ke grafice se nedostanu ani do prihlaseni

Zdravim,nainstaloval jsem driver na grafickou kartu z oficialni stranek. Chtelo to po me Reset, tak jsem resetoval. Nabehne mi windows logo loading, a pak nic. Cerno a vidim nekdy jen kurzor. Da se to nejak vratit zpatky?

Odpovědi na otázku

Pomocí bodu obnovy - pokud nějaký existuje(z nouzového režimu) nebo potom obnovit OS ze zálohy

A jestlipaks před instalací nového ovladače ten původní odstranil vč. všech zbytků utilitou k tomu určenou?? Sotva.......Nyní sklízíš "ovoce" tooto konání...

Notebook, alebo stolne PC?Aky notebook, alebo aka graficka karta (presny typ)?Aky OS?

Odinstalovat ovladač v nouzovém režimu. Potom ve Windows nainstalovat původní.