» Poradna » Notebooky

Po instalaci W10 nejde touchpad

Mám notebook ACER s procesorem Intel 8960, který měl nainstalovány Windows 8. Po přeinstalování na Windows 10 - 64bit mě přestal chodit TouchPad. Ikdyž jsem zkoušel všechna doporučení a instalace, stále nepracuje. Pomožte mi.

Odpovědi na otázku

Stáhni si od výrobce nový ovladač pro Windows 10.

buďto, alebo stačí použiť ovládač napísaný pre W7/8/8.1

Zkoušel jsem všechny 3 ovladačře a nic nefunguje.

a nemá ten noťas vypínanie cez kombináciu kláves?

A co bys jako chtěl..???Máš Win 10? Máš.. Tak se s nima poser..

Opravdu inteligentní odpověď, internetový svalovče. Když neumíš poradit, tak se seber a táhni.

Preco si myslis, ze Acer bude vyvijat ovladace na skoncenu radu stareho NB pre Win10.Vies si predstavit, kolko by to stalo? Kto by to zaplatil?

No moj vyrobca to v ramci pretlacania Win 10 urobil!Dokonca poskryval starsie verzei ako nepodporovane.

A fungoval ti i při instalaci? Pokud ne, zde máš návod. http://community.acer.com/t5/E-F-and-M-Series-Lapto... Najdi si v BIOSU přehození z advanced na basic a mělo by to fungovat. Pokud ne, zkus použít ovladač pro chipset na stránkách výrobce (IO drivers).