» Poradna » Web a internet

Plugin se nepodařilo načíst

Ahoj,z ničeho nic mi nejdou přehrávat videa. Na Stream cz., NHL.cz, na webu ČT a podobně...youtube mi hraje v pohodě. Vždy se mi zobrazí jen "Plugin se nepodařilo načíst". Můžete mi poradit co s tím? jsem v tomhle dost analfabet :) díky

Odpovědi na otázku

Mně také né......chtěl jsem se dívat na fotbal a nic.........nikdy se mi tohle nestalo.....na yutube video jde

Co kecáte normálně to jde :) Jestli máte chrome tak ty 3 tečky napravo kde je nastaveni, potom nápověda a o aplikaci google a nechte si stáhnout nejnovější verzi,

Treba aktualizovat flash player.

Tak jsme si instaloval ten Flash player a nic, žadna změna. Zkoušel jsme i přes ty tři tečky aktualizovat Chrome, ale tam nikdy aktualizace není..Mam windows Vista

Ono je to trošku opačně. Nejnovější Chrome už neobsahuje plugin flashplayeru - nadále nebude podporován. Proto v něm nejdou ta videa přehrávat. Na YT je používán HTML5 player. Buď se vrať na starší verzi Chrome nebo použij jiný prohlížeč který flash podporuje.

Určitě se nepleteš ? já mám nejnovější chrome a videa na stránkách Stream cz., NHL.cz, na webu ČT normálně fungují, takže chromem to nebude

No tak Chromem to asi nebude, zkoušel jsem i jinej prohližeš - mozillu a explorer a tam to taky nejde.

I já mám problém ten samý pořád......i na exploreru mi to taky nejde.....

Nejdou mi přehravat videa