» Poradna » Windows (a jiné OS)

Plocha - zmizel mi přehrávač

Čau lidi, mám W8 a z plochy mi nečekaně zmizel VLC. I když hraje, a spuštěný je (podle ctrl+shift+esc je spuštěný), tak na ploše není. PC jsem vypla, zapla, VLC odinstalovala a nainstalovala nový... Jen, aby nedošlo k nedorozumění, ikonu na ploše mám, jen otevřené okno není a já už fakt nevím, co s tím. Kdyby mi někdo dokázal poradit, budu moc ráda. Děkuju :)

Odpovědi na otázku

A jak ho spouštíte když není na ploše? Celkově jsem z dotazu zmatený. Co znamená že není ploše? A když je spuštěný, tak hraje?

To je otázka každý ví že si má otevřít složku kde je nainstalovaný ten přehrávač a najdeš vlc a klikneš na to pravým a dáš Odeslat Plocha (vytvořit zástupce)

Ne vy mi nerozumíte :D Takhle... Spustím si přehrávač, že si chci pustit song, jo? A song normálně hraje, přehrávač mám otevřený na liště, ale na ploše ten přehrávač není. I když na něj kliknu na liště, tak se neotevře. Podle mě je někde mimo plochu. Líp to vysvětlit neumím :D

Nemám na mysli tu ikonu, ale otevřený přehrávač. Zkusím to s filmem, a ten film normálně hraje, protože ho slyším, ale JEN slyším, nikde ho nevidím. Chápete? :D

A nemáš náhodou připojený externí monitor? Třeba se zobrazuje na něm.

Nemám. Tenhle ntb ani nemá HDMI

Zkus obnovení systému a obnov to do stavu kdy si ten přehrávač instalovala na tento windows poprvé

1. Ukonči VLC2. Běž do C:\Users\uživatel\Appdata\Roaming (zapni si zobr. skrytých souborů)a smaž tam složku vlc3. Spusti VLC - okno bude zpět na Ploše!

Moc dekuju, ale dojdu max do users a pak je tam jmeno a verejne. Kdyz to otevru, tak tam jsou jen slozky obrazky, plocha, stazene, hudba, hledani... :(

Protože nemáš zapnuto v Průzkumníkovi zobrazování skrytých souborů a složek!!Vždyť ti to píšu - musíš číst.

Já ctu... nevim jak to zapnout... delala jsem, cos tady psal a proste neviiiim jak to zapnout. Nevyznam se v tom, jak ty...

Do vyhledávacího políčka napiš %appdata%

nebo http://www.win8.cz/jak-zobrazit-skryte-soubo... nebo do adresního řádku Průzkumníka napiš:C:\Users\jméno\Appdata\Roaming a zmáčkni enter

Tak jo, uz jsem to udelala a dostala se do toho, ale v roamingu slozka vlc neni, i kdyz jsem to cely prosla.

musí tam být!

Tak blba zase nejsem, fakt ji tam nikde nevidim :D

tak ji najdi: napiš do vyhledávání vlc a hledej v celém PC

Nasla jsem, mam to a funguje to. Moc dekuju)

Klikni pravym tlacitkom mysi na ikonu VLC na Ploche a pozri vo Vlastnosti, ci tam nemas Spustat minimalizovany.

Mam tam spustit v klasickym okne