Playstation vr

koupil jsem playstation vr a hrál celou noc ale ted je mi hrozně špatně a zvracím pokaždé když se na ty brýle podívám už je celý byt zaneřáděný je to normální ?neco jsem našel na internetu že jo ale přece by to tak nemohli prodávat mate nekdo zkusenosti ?

Odpovědi na otázku

Proc by to nemohli prodavat? Kvuli par procentum lidi, kteri to nesnaseji?Zkusenosti je dost. Uz kdysi pred lety na Invexu byli lide, kteri byli po doslova par minutach s VR na hlave bledi jak stena a obcas si nekdo z nich i tu savlicku hodil. Ale drtiva vetsina testeru to zvladala OK.Mate holt smulu a VR proste pro Vas neni.

Okrem toho - na 100% tam bolo Warning (varovanie), že pri dlhodobom používaní sa môžu dostaviť zdravotné ťažkosti, nevoľnosti.... a "macher" to "drvil" celú noc - potom sa nie je čo čudovať. Keď je nenásytný - dôsledky sa dostavili.

Já nehraju ani na pc, protože mě z toho nejdříve rozbolí hlava a pak začne vyskakovat i žaludek ... . Když na hru koukám jako divák, pak problém nemám, ale jako účastník se nemůžu chytit z těch důvodů, co jsem uvedl. Něco akčního - stačí mi 2 minuty a mám dost - a tak nehraju, maximálně passians, nebo Slide s Lamou - co je v klidu a bez divočiny - a taky žiju.

Konzultuj se svým lékařem, né tady.

O Motion Sicknes se ví. Neví se ale proč se to děje. Každopádně je to normální jev,každý na to reaguje jinak. A proč by to nemohli prodávat?

Zdravim potreboval by som poradit včera som si kupil VR vsetko ide dobre az na jednu vec a tou je zvuk.... Pokial som v hlavnej ponuke PS alebo idem do PS Story tak zvuk ide aj ked videa pozeram ale akonahle zapnem hru tak zvuk je prec.... Niekedy ho mam 3 sekundy potom celu dobu nic alebo po 3 minutach je zase na 2 sekundy nerozumiem.... Ci s tym niekdo nema skusenost alebo nieco dakujem...