» Poradna » Ostatní

Playstation 1 černobílé

Ahoj. Koupil jsem ps 1. PS má. Chip na vypalovane hry. Když ale zapojit do TV obraz je hned od začátku černobílý. Od prodávajícího vím že měl obraz ok. Nevíte jak co kde nastavit?

Odpovědi na otázku

PS1 s funkcni mechanikou a navrh ocipovana? Gratuluju.Ted jde o to, co zkousite za hry. Byly cipy, ktere fungovali jen pro PAL hry a pak i ty, co zvladaly oba formaty (PAL i NTSC). Zkusil bych vypalit tu samou hru jak pro evropsky, tak americky a pripadne i japonsky trh a otestovat, jestli blbnou vsechny nebo jen nektere verze.

No jo eo to že ten co mi to prodával tak to zkoušel a vše bylo ok barevné.

V tom pripade muze byt problem s TV, treba nezvlada NTSC, nebo na to bude mit rucni prepinac. Proc nadhazuju americkou TV normu je, protoze vetsina webu s obrazy disku ma hlavne ty.

A jaká je rada? Co mám dělat?

Co mate za TV a pres co to pripojujete? Osobne bych starou konzoli k LCD nerad pripojoval, obraz je pak strasny.

Na hraní mám Thompson led TV. Mám to zapojené přes chinch. Zkoušel jsem i na větší TV a tam samy problém

Prodávající zkoušel na plazme LG

Zkus nahodit přes Scart jestli ho máš

Musím zakoupit zítra.

Jak rikam, vypalte jednu hru jak pro Evropu, tak jednu pro Ameriku a otestujte, jestli jedna z nich pojede v poradku. Jestli mate chip jen na NTSC hry a vase TV to nepodporuje, tak mate smulu.Podivejte se do menu TV a zkuste prepinat mezi PAL/NTSC - https://www.manualslib.com/manual/344871/Thomson-Dth...

Můžu zkusit ale jde o to že i obraz bez CD je černobílý takže to cd nebude. Zkusím ten SCART jinak nevím.

Rozhodne zkuste. Jestli mate PS1 vyrobenou pro americany, tak je uplne jedno, jestli je to v menu nebo ve hre.

Omualo to si mylsím že nehrozí on píše že maník co mu to prodával tak mu to vyzkoušel a jemu to šlo v pohodě (barevně)

jezek44lilyna@gmail.com Napište mi prosím na tento mail. Pošlu vám fotku co je že spodu ps

Dejte to treba sem https://postimage.org/Funkcni PS1 jsem nevidel uz roky, tak nevim, jestli na neco prijdu. Jestli jste to videl u prodavajiciho zapojene tim kabelem barevne, tak to opravdu vidim na jinou TV normu. V dobach CRT TV s tim byly problemy, hlavne u zahranicnich vyrobku, nase Tesly casto jely bez potizi.

Je to tam

dejte odkaz

a jeste, uz se zkouselo vubec menit tu TV normu ???

Nikde v menu jsem nic nenašel na změnu

Tak originalne by to melo byt primo pro nas trh. Ted jde o to, jestli se to precipovanim nezmenilo - podle popisu je to dost mozne.

mas to zapojeny prez scart nebo primo prez cinche ?

Přes chinche