» Poradna » Programy

Plánování záloh SyncBack

Dobry den, pro jednoduche zalohovani ve W7Profi pouzivam SW SyncBack a nejde mi spustit plánování. Ručně vše funguje. SyncBack po mně při nastavování plánu chce zadat heslo (nevím jaké), prosím o radu, jak SyncBack konfigurovat (zálohu potřebuji každých 10min), děkuji Martin Burdych

Odpovědi na otázku

Jaké heslo? Asi admin. heslo. Zkus pogram spustit jako správce.A prostuduj nápovědu - určitě je to tam posáno...

Protože je trapné, když je z dotazu patrno, že tazatel se ani neobtěžoval přečíst si návod k programu který používá a hledá odpověď na otázky které jsou tam zodpovězeny.To jako máme ten návod číst za tebe a pak ti tady podle něho radit?? Vzpamatuj se!

Děkuji, nevím jaké heslo zadat. admin nebo vytvořit nové? děkuji mb

Na počítači pracuješ pod nějakým uživatelským účtem. Ten účet má jméno a heslo.Jedná se zřejmě o toto heslo. Pokud máš účet bez hesla, nějaké si vytvoř.---------------------------Dále není jasné zda:Jsi jediný uživatel tohoto PCPracuješ pod běžným nebo administrátorským účtem.