» Poradna » Web a internet

Placené sms

Ahoj, víte jak jsou takový nabídky na internetu, že nejdřív si chcete něco stáhnout, musíte vyplnit dotazník (nějaký osobní data atd.) a potom i když ho vyplníte tak nic? Když už vám nějaká společnost poslala sms na mobil, co to vlastně znamená? A když sem se od toho odhlásil, už by otravovat neměli, ne? Hrozně mě to štve, že tohle není protizákonný!- Díky za názory a odpovědiHonza

Odpovědi na otázku

Smiř se s tím, že lidská blbost nejde postavit mimo zákon.

Když seš tak blbej, že vyplňuje osobní údaje na pofiderní neprověřené stránky, tak se nediv. Ne, dělat s tím nic nemůžeš.

Jedině se odhlásit což sem taky udělal! Jediný osobní údaj bylo to číslo.... A na to jestli sem blbej, nebo ne sem se neptal!

Sice ses na to neptal, ale přesto odpověď dostal. A v tomto případě správnou.

hmm..... Takže ty říkáš, že sem dostal odpověď na otázku, kterou sem nepoložil divný

a si si isty, ze si sa odhlasil? tito smejdi zarabaju na ludskej blbosti, a odhlasenie moze v skutocnosti znamenat prihlasenie niekde inde. A tieto smsky su spoplatnene najvyssou sadzbou.

Pokud ses odhlásil, tak ne. V opačném případě ti budou strhávat týdně nějaký malý paušál za služby, které ti budou poskytovat (možnost výhry v soutěži a pod.). ☺

Díky snad to bude v pohodě.

Pokud pro stažení něčeho je vyžadováno vyplnění nějakého dotazníku, tak tu stránku okamžitě zavírám, protože se většinou jedná o podvod a jde jim jen o to vytáhnout z tebe ty údaje v dotazníku. Případně když mám dobrou náladu a chci to zkusit, tak tam nikdy nevyplňuji pravdivé informace. Vždy si vše vymyslím, jediné co použiji "skoro pravdivé" je email, který používám na podobné podvodné stránky.

Jo no... a dávaj vůbec tyhle stránky něco za to, že vyplníš dotazník nebo dáš číslo atd.? Protože já vždycky vyšel z prázdnou.

Jo já jsem z toho taky nikdy nic nedostal. U některých stránek se nestane vůbec nic. Někde se mi zobrazila alespoň chyba a informace ať to zkusím znovu později.