» Poradna » Web a internet

Pinterest, co to je?

Budete se jistě smát, že existují takové lamy, jako jsem já, ale potřeboval bych vysvětlit, k čemu je Pinterest. Nejdřív jsem se samozřejmě kouknul na Průvodce, z něhož ale chápu jen dílčí funkce ovšem čehosi, co nepobírám z globálu. K čemu si mám vytvářet virtuální nástěnky? Kouká se na to pěkně, můžu si tam vytvářet okruhy zájmů a připínat krásné obrázky, ale k čemu? Nedají se stáhnout ani koupit... Tak mi ten smysl Pinterestu nějak uniká, nezlobte se :) Děkuji.

Odpovědi na otázku

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pinterest

Díky, ale je to horší než ten jejich Průvodce. Našel jsem tam kolekci 3D ilustrací, které bych chtěl koupit. Běžně nakupuji tuto grafiku na fotobankách. Tady v tom případě jsem se dostal do smyčky, kdy na google najdu tento obrázek a tak hledám jeho zdroj, kde bych jej mohl koupit. Ten mě odkáže na Pinterest, kde když na ten obrázek kliknu, vrátí mě to zpět na google. Ale já chci tu kolekci ilustrací prostě koupit. Proto jsem se i ptal na ten smysl existence tohoto serveru, když tam nejsou žádné odkazy na autory těch ilustrací. To už je jen konstatování problému. Prostě musím najít ilusrtace jiné a jak se vyhnout ve vyhledávání Pinterestu vím. Hezký den!

Mě spíš pobavilo, že se taková lama jmenuje Vendelín Santána.

Děkuji!

Vendelín uráží lamy tím, že se za ně vydává.

No, pokud vás to zajímá, tak ženské na tom mají třeba pletení a háčkování. A když tomu rozumí ony, tak to určitě také pochopíte.

K čemu?Navolíš si svoje zájmy co chceš sledovat a koukáš.Pokud si troufáš brouzdat od rána do večera po internetu a objevovat nové,zajímavé věci,tak se s nimi můžeš pomocí špendlíku pochlubit.Jo to na koukání - ne na kopírování.Já se třeba rád dívám na letadla,auta,moto a vůbec techniku.Narazíš tam na zajímavé obrázky.Trvalo by Ti celý život,než bys našel to co se zde shromáždí.

Vendelín Santána prej

A já myslel že je to interesantní pinda.