Pevný disk

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je rozdíl, když si externí disk pro svůj MCB objednám přímo z applestoru nebo když jej objednám z alzy ? Děkuji za odpověď Tady je link na disk: http://www.alza.cz/seagate-slim-portable-500...

Odpovědi na otázku

Ano, rozdil to tam je. V tom prvnim pripade ho objednas v Applestore, kdezto v tom druhem pripade u Alzy.

Ano, to mi také došlo, jenže na Applestoru je napsané, že je naformátovaný přímo na Mac, kdežto na Alze jsem nic takového nenašel.

Tak si ho na Macu naformatujes pro Mac... (hint: DiskUtility.app)

Mě už to večer nemyslí, díky