» Poradna » Web a internet

Penize z PAYPAL nejdou prevezt na overeny bezny ucet

Dobry den,jiz kolikrat jsem obdrzel nejake penize od uzivatelu PAYPAL a sli vzdy normalne prevezt na bezny ucet.Ted mi prisli penize,ktere na uctu paypal vidim ze tam jsou ale v aplikaci na mobilu neni vubec moznost prevod penez na ucet.Pouze "vratit penize" a nebo si za ne neco koupit.Kdyz ucet otevru v pocitaci,tak moznost "prevezt penize" tam je ale kdyz na ni kliknu,vyberu "prevezt penize na ucet"tak vyskoci "na vasem uctu doslo k problemu,obratte se na podporu"Uplne nevim v cem je problem,kartu mam zadanou korektne a je platna a ucet taky a je overeny a drive to normalne fungovalo.Neni to zadny podvod,jsou to penize z usa ,ktere potrebuji vybrat a nasledne je predat jako humanitarni pomoc.Dekuji za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

“ na vasem uctu doslo k problemu,obratte se na podporu"Uplne nevim v cem je problem” Problem je v tom ze, sa mas obratit na podporu, nie na poradnu.

Dik za reakci,tam jsem projel vsechny moznosti a zadna se netykala meho problemu.Anglicky uplne neumim,tak me napadlo se obratit sem.Treba ma nekdo stejny problem

Nemá Upřímně, není moc rozumné obchodovat se zahraničím bez znalosti aspoň základů AJ, protože je jen otázkou času, kdy se zasekneš na nějakém problému a budeš ho muset řešit s podporou, což bez AJ moc dobře nejde.

Diky,nejake zaklady mam,ale myslel jsem si,ze nez zacnu patlat nejaky dotaz anglicky,tak to zkusim zde.Od toho nekoho uz jsem penize dostal nekolikrat a vzdy to bez problemu slo prevest.Ted delam uplne to same a proste to nejde.

No, tenhle problém už mělo povícero lidí a závěr je ten, že to nejde vyřešit jinak než přes podporu paypalu (případně někdy je to třeba řešit i s odesílatelem peněz)

Ok,diky za odpoved..obratim se tedy tam

Obrátit se na podporu, tam ti řeknou, že účet je omezený a že potřebují doložit vlastníka (ID a třeba výpis z účtu). Pokud ti to nepůjde poslat přes jejich rozhraní, tak to pošli podpoře a požádej je, ať to do backoffice pošlou.

Dekuju,ano mam omezeny ucet..vzal jsem ten dotaz co jsem napsal sem,prelozil prez Deepl a poslal jim.Napsali presne co pises.Chteli doklad totoznosti a dalsi blbosti.
To se mi uplne nelibi,tak to asi delat nebudu.
Kazdopadne uz vim na cem jsem

Normální ověření totožnosti vlastníka účtu. Někde chtějí ID=občanku a nějaký výpis z daného účtu, jinde lze použít např. ověření bankovní identity.

Nelíbí se ti to? Uvědom si, že Paypal je BANKA, takže jejich požadavek na prověření identity je dost pochopitelný.

Asi dobra chvile k zamysleni, jestli je PayPal vubec uzitecny..

Je to dvousečné. Zápory (pro vyšší než personal účet):- mají naprosto příšerné poplatky, snad už vyšší, než kdybys to poslal bankovním převodem (mimo EU). - mají své kurzy, které jsou mnohem horší než oficiálníKlady:- okamžitý převod po celém světě- rozšířený systémKaždý si musí zvážit, jestl ito pro něj má nebo nemá smysl.

každopádně to je požadavek EU legislativy - bez ověření můžeš protočit jen určité množství peněz, jak to překročíš, tak tě lustrujou

Behem dvou let jsem to vyuzil vseho vsudy 5x a bez overovani jsem prevedl i 2000$ ..ted uz to nejde a potrebuju mensi castku.. rikam si,ze uz to fakt nepotrebuju.
Tedy dekuju vsem a muzete to zavrit

To není o jednorázové částce - počítá se kumulativní součet a jak ho překročíš, tak lustrace.

Pokud potřebuješ vybrat peníze z PayPal, pak ti nezbude nic jiného než se ověřit, aby ses k penězům dostal. Případně so domluvit s nějakým kamarádem, kterému peníze pošleš na jeho PayPal, on to vybere a pošle ti to.