PCI-E prodlužovací kabel

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem prodlužovacího kabelu do PCI E 3.0 x16 slotu, bylo by super, kdyby se našel někdo, kdo s tím má osobní zkušenost. Mam GTX 1060 a desku Msi h170 gaming M3. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Aký predlžovací kábel na PCIe 3.0 potrebuješ ? Ty chceš dať GK mimo počítač ? Prečo ? Nie je to náhodou HDMI, alebo DP kabel z GK do monitoru ? Tak tam dáš ten čo je napísaný v manuály pre GK ! Alebo ten čo ti pribalil výrobca.

Tak toto myslíš ? Ale tam nič nie je....

Filipe....a na co, že to potřebuješ? To tu 1060 nejde vrazit do desky? Nebo ti překáží bedna? Tak můžeš vyměnit bednu, ne? Nebo...chceš fakt mít GK mimo bednu? Proč bys to dělal?

Myslím to tak, že bych kartu namontoval do case vertikálně ( zkuste napsat do Googlu vertical GPU nebo tak něco) Nepotřebuji to, ale vypadá to moc dobře, tak mě zajímalo jestli tu s tím někdo nemá zkušenost.

V tomhle případě jde pouze o designovou vychytávku, ale nejde jen o design nebo vydávání karty z bedny..Jsou i praktické důvody. Pokud například budete mít mATX desku, můžete mít bednu velikou jak chcete ale tu grafiku v ní dáte stejně jen tam, kde máte slot v desce.. A pokud pak chcete na procesor přidat výkonnější chladič, může to být v některých případech mATX desek trochu problém.

Něco takového myslím, ale prý s tím jsou dost problémy, když vyberete špatný kabel, proto mě zajímalo jestli někdo něco takového nemá.

Ahoj, pozdě ale přece. Chci se zeptat OP Filipa nebo kohokoli další kdo má zkušenost. Chci taky grafiku na přímo a kompuny prodává jen kabely gen 2 takže dostanete jen poloviční výkon - osobní zkušenost. Nenašel někdo zdroj kde sehnat v ČR gen 3.?

Ale to je přece hloupost je to jen kabel co to propojí tady žádné generace nehrají roli

Proč by měla být? :DV některých případech to opravdu nepoznáte, ale je to jako kdybyste řekl že generace u hdmi nebo USB nehrají roli.. Částečně máte sice pravdu, nehrají, ale jen do určité chvíle..